Подагра,упътете ме към лекар

  • 9 277
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Подаграта на мъжа ми доста се обостря и го боли много.Уж спазва диета,но има вероятност да се възбужда от едни хапчета за кръвно.Вече се побърквам с неговите болести.Молбата ми е да ме насочите към добър специалист в София,много ще съм ви благодарна!

# 1
  • Мнения: 1 984
ревматолог. спешно. много спешно. и диета. до дупка. 

# 2
  • Мнения: 180
За съжаление не мога да ти посоча име на ревматолог.Но баща ми е с подагра от 20 г. и от3 м. прилага билколечение по схема на лечителя Димитър Кръстев.Едната от аптеките в София е на бул. В.Левски 127(ако не се лъжа).Обнадеждаващото в цялата ситуация е това,че двама наши познати,болни от подагра са се излекували по този начин.Ако те интересуват повече подробности,пиши на лични.Пиша това само от желание да помогна,знам колко са тежки пристъпите.

# 3
  • Мнения: 764
За съжаление не мога да ти посоча име на ревматолог.Но баща ми е с подагра от 20 г. и от3 м. прилага билколечение по схема на лечителя Димитър Кръстев.Едната от аптеките в София е на бул. В.Левски 127(ако не се лъжа).Обнадеждаващото в цялата ситуация е това,че двама наши познати,болни от подагра са се излекували по този начин.Ако те интересуват повече подробности,пиши на лични.Пиша това само от желание да помогна,знам колко са тежки пристъпите.
Благодаря ти,писах ти на лични!  bouquet

# 4
            Мога да Ви помогна

# 5
# 6
Molq,bihte li mi kazali kakvi lekarstva za kravno pie sapruga vi. I az imam podobni problemi.V sledva6to pismo 6te  vi napi6a  kakav 4ai piq s golqm efekt.{gena mi go znae ,a v  momenta ne e pri men.}

Общи условия

Активация на акаунт