Какви очила са модерни сега?

  • 4 299
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 236
Никога не съм носила тъмни очила,оба4е от миналото лято забелязах,4е много почват да ми сълзят очите от слънцето и тази година вече съм решила да си купя.Какви о4ила са модерни в момента,ако може и снимки да изнамерите ще съм ви много благодарна  bouquetА дали до 60-70 лв ще мога да си взема нещо със защита и все пак да е що-годе хубавко и модерно? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 229
Оф ще следя темата. И аз трябва да си купувам очила скоро, защото карам с едни от 4 години сигурно. Mr. Green А много мразя да си търся, никога не мога да преценя кои ми стоят хубаво. ooooh!
За модерни сигурно тези огромните, покриващи половината лице, или поне всички по улиците са с такива. Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Купих си очила точно такива, покриващи половината ми лице...марката е Vogue...цената е 240 лв със 100 % защита...ще потърся снимка да приложа Peace
dilandii, доколкото знам има качествени очила за тази цена, но когато са намалени, а сега точно едва ли ще има намаления където и да е...понеже започват дните със жарко слънце ...   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 215
Това лято има голямо разнообразие на модели и тенденции. Телените рамки също са актуални.
Ето тези се забелязват често

Аз мисля да заложа на класически, не много големи очила с рогова рамка в кафявата гама.

# 4
  • Мнения: 696
Eто няколко актуални модела

                         

                                   

Разгледай тук

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
Много хубави модели  Flutter

# 6
  • Мнения: 1 313
Мисля, че можеш да намериш за тези пари добри очила, които ще ти пазят зрението. По-скъпите са такива заради модните марки.

# 7
  • Мнения: 4 629
Аз четох в Ел, че това лято си остават на мода големите очила - колкото повече, толкова повече

# 8
  • Мнения: 1 440
Аз лично си взех тези и съм много доволна от начина, по който се чувстват очите ми. Иначе още препоръчвам Рейбан, даже скоро имаха намаление и някои модели бяха на доста приемливи цени Peace

# 9
  • Мнения: 1 234
И аз съм с Рейбан,само че онзи ден ги изпуснах и се надраха ooooh!   #Crazy Не личи много,но мен си ме дразни  Sick та май ще купувам нови и съм се ориентирала към същата марка-не са кошмарно скъпи,а наистина са хубави Peace

# 10
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз си взех на Solano ето тези за 79 лв,изключително съм доволна,очите ми се чувстват много добре и мисля,че цената е добра.

# 11
  • Мнения: 877
Не много големи, но достатъчно. Меки линии, семпли.

# 12
  • Мнения: 1 236
Ох ,тоя сайт дето бъчи го е пратила е жесток,много яки модели има,ама егати цените...не е за простосмъртни LaughingУтре ще пообиколя магазините а поразгледам,ама като се замисля за тия пари дето съм ги приготвила незнам дали ще успея да намеря нещо хубаво SadПък и в какви магазини да влизам незнам Thinking newsm78

# 13
  • Мнения: 3 211
по-евтин вариант с добра защита са Полароид, но нямат особено модерни модели

# 14
  • Мнения: 437
аз хич не се настройвам според модните тенденции... гледам да ми отива формата на лицето и това е... За пръв път и аз се размислих да си купя качествени очила... ама хич нямам нагласата да дам 100 + лева за слънчеви очила... може би защото не ползвам чак толкова много.. пък и нося диоптрични така или иначе - значи и лещи трябва да си взема... което не е драма де, ама просто ме мързи Simple Smile
Чух, че Полароид са добри като качество и сравнително приемлива цена... Ще видим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт