КРЕДИТ - моля за съвет!

  • 1 030
  • 4
  •   1
Отговори
Привет!
Искам да помоля, ако има някой на ясно да ми порязасни!
С жена ми искаме рефинансиране - в момента изплащаме потребителски към ДСК и имаме остатък-задължение от 4800лв. Мислехме да се възползваме отново от ДСК, но там искат двама поръчители и май няма да успеем да ги намерим.

Значи проблемът ни е следния - имаме едно дете, жена ми е по майчинство, като от два месеца е на трудов договор на 4ри часа, към друга фирма. Практически нейния доход в момента е 180лв от майчинството и 180лв от договора, защото на такава сума я осигоряват. Лошото е, че е на договор, едва от два месеца. Аз по документи взимам чисто около 360лв. Вълнува ни, към коя банка да се насочим, за да е по сигурно, че ще ни отпуснат 13000лв. 
Още едно питане, ако някой е наясно - имаме кредитни карти с погасени задължения към тях - в този случай те смятат ли се, като задължения и влияят ли за отпускане на кредита?

Много сме благодарни на всички, които дадат някаква светлинка в тунела!

Ако случайно има някой, който работи в банка и е наясно с кредитирането, ще се радваме, ако ни помогне - може е на ЛС!!!

Последна редакция: вт, 01 май 2007, 23:34 от valkalag

# 1
  • Мнения: 13 512
Попитай Експрес- модератор е на Татковци- той работи в банка и на много  хора е давал полезни съвети

# 2
  • Мнения: 87
може да потърсиш кредитен консултант, напр. www.creditland.bg

# 3
  • Мнения: 463
Мисля че няма банка която дава над 10 000 лв без порачители.
Кредитните карти задължително се описват в молбата ,но там не описваш колко пари дължиш и за каква сума са картите,но се описват понеже все пак съществуват и инспектора ще види това.Всъщтност с този доход е добре че ви отпускат крадита -за това по добре си намерете порачители,мисля че може да са ви роднини.

# 4
  • Мнения: 84
В Райфайзен в момента има оферта - до 15000 лева без поръчител, първите 6 месеца плащащ по 7 и нещо за всеки 1000 лева отпуснат кредит.
Мисл,че ако ти превеждат заплатата в сметка с дебитна карта в райфайзен, лихвения процент пада до 8.
Така,че иди на сайта им а пък може да се обадиш на тел. и да питаш директно в банката. Успех!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт