ми и аz..таковата.. ще ставам мама

  • 3 435
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 980
zдравейте момичета  Hug
след дългото чакане то вzе, че се случи, когато хич не очаквах  Crazy днес Шуър чек ми покаzа категоричните две чертички още на втората секунда  Blush Blush  малко съм ошаматена и се кокоря като кокошка пред шоколадова бисквита, но и много щастлива  Party Party татето също гледаше умно, но сега крои планове zа нова кола (4е къде щял да слага надуваемите играчки като тръгнем zа морето  Naughty) и zа скаутски лагери в гората  Shocked
И понеже при мен ситуацията е малко усложнена и така се случва, че сега си нямам още zдравна zастраховка, та какво остава zа личен лекар...   Tired искам да попитам zа добър лекар в София, при когото да ида на консултация. (ако може и телефон zа контакт, много ще съм ви благодарна Praynig) а, да. аz съм по принцип в района около Надежда, ЛЮлин..та може би в Тина Киркова? може и в друг район, де   Naughty Naughty в края на краищата няма да маам гащи пеш до там   Whistling

# 1
  • Мнения: 1 792
честито миличка.ти днес си ми втората която ми съобщява такава новина.много се радвам дано всичко е наред.  bouquet Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 35 814
Честито!  bouquet
Лека и спокойна бременност

и едно красиво и усмихнато бебче накрая Grinning

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честито! Много лека и щастлива бременност  bouquet

# 4
Честито, честито! Лека и спокойна бременност ти пожелавам!

# 5
  • Мнения: 370
ЧЕСТИТО!Лека и много безпроблемна бременост с най-красивия финал  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 270
ЧЕСТИТОООО!!!
Лека и щастлива бременност!  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 675
Честито!Лека и безпроблемна бременност и след девет месеца красиво и здраво бебе. LaughingМомичета имам въпрос, но не искам да отварям нова тема.Ще се радвам, ако получа отговор от вас тук.Вие вярвате ли на калкулаторите за овулация в интернет.Според такъв овулацията ми този месец е 27 април - 2 май.Овулацията е дават на 30.С мъжа ми успяхме да пробваме само на 29 и то поради независещи от нас причини. Каква е вероятността този път да сме успяли.Не меря температури и не съм си правила тестове за ову.Благодаря предварително за отговорите.

# 8
  • София
  • Мнения: 626
ЧЕСТИТО!!!

# 9
  • Мнения: 9 063
Ейц, напоследък стана ретро бейби бум - "старите" мацки ни радват с дългоочаквани бременни темички Hug
Прекрасна новина, Тедсан, честито, желая ти приятни мигове около бременността.
За лекар не мога да съм ти полезна, освен да погледнеш в Здравния подфорум, там има Бял списък с гинеколози в София, можеш да си избереш от там  bouquet

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Честито Тедсан! Grinning
Лека и безпроблемна да е!
Аз съм при Гергов в Св. София, но има доста препоръчвани лекари там, та както каза Стеф, виж в Здр.справочник.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 180
ЧЕСТИТО!!!

# 12
  • Мнения: 862
Честито, лека и безпроблемна бременност от мен!

# 13
  • Мнения: 980
Мерси мацки  Hug
ей сега щипвам към zдравния да огледам каква е хавата и там  Mr. Green крайно време е да ме погледне и мене доктор   Naughty

# 14
  • Мнения: 29
Честито и от мен!  bouquet Лека и безпроблемна бременност! Hug

Общи условия

Активация на акаунт