Какво ще кажете за NAN?

  • 1 608
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Синът ми е на 28 дни и от раждането се храни с АМ и кърма по 2 пъти на ден. В болницата го храниха с Фризолак, ама такова имаха, след това аз реших да му купя NAN и така досега. Чух мнения че не е много добро АМ, питах педиатърката да го сменя с по-добро, ама тя ми каза щом го яде да не го сменям. Има ли някой хранил с NAN да чуя и ваште мнения.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Щом му поняса на стомахчето защо ти трябва да го сменяш newsm78На такова малко бебе е абсурд без причина да му сменяш АМ само,защото си чула,че някое е по-добро от другото Peace

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 379
Да, и аз знам, че не бива често да се сменя АМ или ако се наложи поне да е постепенно. Аз храня със NAN и съм доволна.
Какво си чула, че не е добро? Най-обикновенно Адаптирано мляко  Wink

# 3
  • Мнения: 38
Ами чух, че съдържало много желязо, било най - обикновенно АМ в буквалния смисъл на думата, че имало и по добри

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
То няма необикновено АМ PeaceПак ти казвам като му понася на детето не го сменяй!

# 5
  • София
  • Мнения: 15 198
Щом бебето харесва млякото, щом не се запича от него, щом не повръща-изобщо-щом нямате никакви проблеми, не го сменяй. Няма обикновени и необикновени адаптирани млека. Това, че някой е писал за Аптамил-примерно-че е най-доброто мляко, може и нищо да не означава, ако твоето бебе повръща или се запича от него. На някои бебета понася добре (моето беше на Аптамил и бях доволна), но други имат проблеми с това мляко.
Няма мляко, което да се отразява по един и същи начин на всички бебета.

За NAN много майки са писали, че докарва запек на бебето им. Но ако вашият случай не е такъв, карайте си снего.

# 6
  • Мнения: 503
 Стенли и досега си е  на НАН и няма проблеми.Не смятам да го сменям Wink

# 7
  • Мнения: 2 593
Ще кажа,че съдържа голям %желязо,което има запичащо действие(поне на моето дете имаше)

# 8
  • Мнения: 375
И аз съм твоя случай, само че от 3 мес. почнах с добавка. Тъй като кърмиш може и да не се запече. Млчкото е много хубаво, лесно се разбива.  Аз  давам ХА  формулата.Пробвхах и Милумил ХА1 и не го понесе добре изобщо! Запека е от желязото, но с кърмене се надявам да нямаме проблеми!  Peace

# 9
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми получи зверски запек от него,а скоро след това започна и да повръща.Това е най-ужасното АМ,с което съм се сблъсквала.
Но едно и също мляко действа различно на различните деца и щом детето ти го приема добре,ня го сменяй.Най-малкото,че не знаеш как ще му подейства следващото адапте.Безпричинна смяна на мляко за мен е неоправдана.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 551
Синът ми е на НАН откакто е роден. Нито се е запичал, нито съм имала проблеми. Така че се води по детето и ако няма проблеми си му давай НАН-а.

# 11
  • София
  • Мнения: 663
и ние сме на НАН от раждането (вече 2 седмици), храним се като добавка понеже кърмя. действа му добре - засега няма запек (мисля че кърмата тук помага за запичащото действие) и не повръща. не е хубаво да се сменят млеката още повече на малко бебе, но ако в действителност се налага ги сменяй като даваш новото мляко за първо хранене (6ч. сутринта).

# 12
  • Мнения: 27 524
Хранила съм, ужасяващ запек. Смених с Аптамил и всичко беше ок.
Ако на детето му понася, не го сменяй.

# 13
  • Мнения: 46 438
Давала съм. С такова започна още от болницата, не е имала проблеми.

Всички АМ са добри, важното е детето да го приема и да се чувства добре, ако е така, не го сменяй  Simple Smile

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Хранила съм и аз. Никакви проблеми не е имала от млякото.

Общи условия

Активация на акаунт