воднисто течение

  • 36 229
  • 26
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
имам някакво воднисто течение без мирис,цвят или слуз точно като вода си е,не са гъби,защото миналата седмица бях на преглед и съм чиста,възможно ли е да е околоплодна течнаст която да изтича по-малко.,някой имал ли е такова течение през бременноста.

# 1
  • Мнения: 2 952
В 30 седмица е ранко за  течение.Попитай гинеколог, може да  не е нещо страшно , но не рискувай.Форума не е от лекари.Пиши после как си... Peace

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
то не е постоянно,забелязвам,че ми се появява най-вече когато съм много време седнала и после стана и хоп мокричко.

# 3
  • Мнения: 1 596
имам някакво воднисто течение без мирис,цвят или слуз точно като вода си е,не са гъби,защото миналата седмица бях на преглед и съм чиста,възможно ли е да е околоплодна течнаст която да изтича по-малко.,някой имал ли е такова течение през бременноста.

здравей,аз още със забременяването получих течение,та до днес-33 г.с., т.е 8ми месец.
много се притеснявах,а гинеколожката ми твърдо ме убеждаваше,че е нормално,ако няма сърбеж и страннен цвят по-различен от белия.
каза ми че в 36та седмица се взима микробиология,заради самото раждане- да не се зарази бебето.
та така,ако това те успокои Simple Smile
има и други като теб Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 596
то не е постоянно,забелязвам,че ми се появява най-вече когато съм много време седнала и после стана и хоп мокричко.

било характерно за бременността-течението Wink

# 5
  • Мнения: 173
Ами и аз съм така, обаче моето не  е съвсем прозрачно, или воднисто. Имам си го от самото начало на бременността. Гинеколожката каза, че е нормално, но твоето може би е по-различно. Питай гинеколога си най-добре да не стане някоя бела.  Peace

# 6
Аз като бях в 6 месец също пусках подобна тема. Имах воднисто течение и се бях притеснила да не е изтичане на околоплодна течност. Отидох на лекар и ми обясниха, че околоплодната течност като почне да изтича става изведнъж. Наистина е така, като ми се спукаха водите в 9 месец ми напълниха обувките. Но аз имах воднисто течение само 1 - 2 дена. Най- добре отиди на лекар. Не отлагай. Всяко течение си е строго индивидуално.

# 7
  • Мнения: 707
Отиди на лекар!
Може да е неЩо беzобидно, но по-добре да се провери.
И не е вярно, че околоплодната течност иzтича на веднъж! В повечето случаи е така, но не винаги. Ако в следствие на инфекция околоплодният мехур се е пропукал леко, околоплодната течност може да иzтича повече от седмица. Така zагубих детете в 20 г.с.!
Спрете да пиШете глупости по форумите, а вие когато имате съмнения zа неЩо нередно, ходете на преглед и не рискувайте живота на бъдеЩите си деца!

# 8
Отиди на лекар!
Може да е неЩо беzобидно, но по-добре да се провери.
И не е вярно, че околоплодната течност иzтича на веднъж! В повечето случаи е така, но не винаги. Ако в следствие на инфекция околоплодният мехур се е пропукал леко, околоплодната течност може да иzтича повече от седмица. Така zагубих детете в 20 г.с.!
Спрете да пиШете глупости по форумите, а вие когато имате съмнения zа неЩо нередно, ходете на преглед и не рискувайте живота на бъдеЩите си деца!
Аз просто казвам какво ми е казала лекарката. И аз съм чела, че околоплодната течност може да изтича помалко, но тя го отрече и каза, че това са глупости. Момичето просто пита, естествено, че ще отиде на лекар. Нали затова е този форум. То човек да не смее и мнение да изкаже!

# 9
  • Мнения: 724
Здравейте
Аз също имам такова течение и моята доки ми каза че няма проблем.Въпроса е да нямаш парене и сърбеж.Но за да си по сигурна и спокойна нека ти пусне изследаве за да се види както е точно.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Отиди на лекар!
Може да е неЩо беzобидно, но по-добре да се провери.
И не е вярно, че околоплодната течност иzтича на веднъж! В повечето случаи е така, но не винаги. Ако в следствие на инфекция околоплодният мехур се е пропукал леко, околоплодната течност може да иzтича повече от седмица. Така zагубих детете в 20 г.с.!
Спрете да пиШете глупости по форумите, а вие когато имате съмнения zа неЩо нередно, ходете на преглед и не рискувайте живота на бъдеЩите си деца!
Peace
Всъщност кой лекар би се подписал под "нормално за бременността" течение?!?!
Няма нормално течение по време на бременност.
Успех на авторката и дано не е нещо сериозно.

# 11
  • Мнения: 2 019
Отиди на лекар!
Може да е неЩо беzобидно, но по-добре да се провери.
И не е вярно, че околоплодната течност иzтича на веднъж! В повечето случаи е така, но не винаги. Ако в следствие на инфекция околоплодният мехур се е пропукал леко, околоплодната течност може да иzтича повече от седмица. Така zагубих детете в 20 г.с.!
Спрете да пиШете глупости по форумите, а вие когато имате съмнения zа неЩо нередно, ходете на преглед и не рискувайте живота на бъдеЩите си деца!
Peaceподкрепям,отиди на лекар,да не се окаже околоплодна течност
Всъщност кой лекар би се подписал под "нормално за бременността" течение?!?!
Няма нормално течение по време на бременност.
Успех на авторката и дано не е нещо сериозно.

# 12
  • Мнения: 1 371
Отиди на лекар!
Може да е неЩо беzобидно, но по-добре да се провери.
И не е вярно, че околоплодната течност иzтича на веднъж! В повечето случаи е така, но не винаги. Ако в следствие на инфекция околоплодният мехур се е пропукал леко, околоплодната течност може да иzтича повече от седмица. Така zагубих детете в 20 г.с.!
Спрете да пиШете глупости по форумите, а вие когато имате съмнения zа неЩо нередно, ходете на преглед и не рискувайте живота на бъдеЩите си деца!
Напълно подкрепям, защото и аз съм чела, че е възможно.
Между когато станах майка през деня изведнъж получих течение - воднисто, намокри ми гащичките и панталоните - толкова силно беше. Реших, че е нормално и си отидох с приятели на пицарийка. Три часа след това отидих в болницата със седем см разкритие и след два имах вече дете. Водите ми ги спука лекаря в болницата. Тъй че най-добре е да отидеш на преглед.
 Peace

# 13
  • Мнения: 393
И аз имам такова. И се чудих дали е околплодна течност.... обаче то си ми е течение, чат пат го има, нямам никакви проблеми със сърбеж и парене и не е пък съвсем воднисто. Бях онзи ден на лекар и естествено забравих, да питам. Но смятам, че ако имаше нещо не във  ред щеше да се види на ехографа, А? Май ще ходя на лекар пак!

# 14
  • Мнения: 603
Ако се притеснявате дали е околоплодна течност или не - просто сложете 1- 2 капки от въпросното течение върху превръзка,капнете йод и ако позеленее, значи е околоплодна течност.

Общи условия

Активация на акаунт