Лепенки за епилация Таку – е*аси лепенките!

  • 9 924
  • 57
  •   1
Отговори
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Искам да споделя с вас нещастния си опит да си махна космите с въпросните лепенки. Аз от години се обезкосмявам само с епилатор, но от 2-3 седмици не ми е под ръка, а космите си растат и нехаят Grinning , затова си взех 3 лепенки и почнах от бедрата и бикини-линията. Поставих въпросното чудо и дръпнах, при което се изскубнаха 3 косъма, а половината зелена лепкаща гадост остана върху мен  ooooh! . Пробвах няколко пъти с найлончето да я взема, в резултат на което успешно отстраних още десетина косъма, а лепкащото вещество си остана. Отказах се и отидох да се измия..и о, ужас – не се мие  Sick ! Оставих душ-гела и се натърках здраво със сапун, постоях няколко минути и пак не се отми! Пробвах да се обръсна, но космите бяха залепнали здраво или за кожата, или на групички помежду си и само си задръстих самобръсначката  #2gunfire . За момент се замислих за нещо по-силно измиващо, като прах за пране или препарат за чинии, но идеята ми се стори налудничава и се отказах. Взех марля и спирт (90 процентен!) и се натърках здраво, но и това не помогна. Доста се чудих после какво да направя и накрая взех талк за тяло и здравата се напудрих, гледката е незабравима – косми с пудра  Tired ...Като си обух домашния панталон и той плътно залепна и на всяко ходене до тоалетна трябваше да го отлепям...Днес положението е по-добре, след н-тото миене престана да лепи, ама вчера бях откачила направо!

# 1
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Махни го с бебешко олио Wink...само така става, иначе нищо не помага.

# 2
  • Мнения: 5 228
С тези ленти не съм имала точно такъв проблем, обаче веднъж си обезкосмих краката с тях и след това целите станаха във врастнали косъмчета. Ужас. Месеци след това имах проблеми. С други ленти не ми се е случвало. Нещо не са читави тези ленти.

# 3
  • Мнения: 1 540
Да, с олио ще се изчисти.

Аз веднъж съм ползвала тези ленти и номерът да ги използваш максимално ефективно е да ги сложиш в хладилника и да ги използваш веднага, докато са студени. Има ефект, ако са студени, но иначе...  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 455
Бях си купила цяла кутия от тях и полудях.Резултата беше същия като при теб Mr. Green
От години си купувам българската,но реших да пробвам тази и стана пълен провал.За почистване само с олио става.

# 5
  • Мнения: 6 868
Аз съм използвала такива лентички върху приятеля ми, а той логично е по-окосмен от мен и почти всички косми се махат, не съм имала проблем.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
И аз не ги харесвам.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз не съм доволна от лепенките на Таки. Фирмата ,в която работеше мъжа ми ги внасяше ,а аз  използвах тези от конкуренцията.Използвам спрея на Стрийт и съм много доволна.Обаче епилатора е незаменим.От кремчетата също имам оплаквания.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Точно вчера си купих от тези ленти,сега обаче се чудя дали да ги ползвам.Те не се ли загряват преди употреба?! newsm78

# 9
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
То не стига това, ами другата половина от найлончето, по която не би трябвало да има от кола-маската я намерих незнайно как лепната плътно за любимата ми чанта... #Cussing out Явно докато съм се суетяла, съм бутнала лепенката и тя точно за чантата ми намерила да се лепне  Tired Сега съм я сложила в един плик и се чудя какво да я правя - незнам дали ще се изпере в пералнята newsm78 Абе голямо приключение с тези лепенки - другите 2 директно е боклука ги метнах!

# 10
  • Мнения: 1 540
Точно вчера си купих от тези ленти,сега обаче се чудя дали да ги ползвам.Те не се ли загряват преди употреба?! newsm78

Напротив, трябва да са току-що извадени от хладилника.

# 11
  • Мнения: 5 228
Аз пък ги затоплях. Не се ли действа така с всички ленти?

# 12
  • sofia
  • Мнения: 4 296
на опаковката пише да се стоплят м/у дланите

# 13
  • Мнения: 1 540
на опаковката пише да се стоплят м/у дланите

Да, но това трябва да стане за част от секундата, затова не бих го нарекла затопляне. Аз ги ползвам така лепенките - вадя ги от хладилника, за част от секундата ги слагам между дланите, после бързо отлепвам лепенката, слагам я на крака /или където/, натискам набързо и рязко дърпам. Като се стопли зеленото, не може въобще да се ползва.

# 14
Аз използвам лиентичките за махане на косъмчетата около устните и мога да кажа че вършат чудесна работа поне при мен.На други места не съм ги ползвала, и да, затоплям ги предварително между дланите си иначе нищо не става ами се получава както  при vanessa_jo

Общи условия

Активация на акаунт