!!! КАКВО ИМ ТРЯБВА НА АМЕРИКАНЦИТЕ - БАНЯ , НЕБЕ ИЛИ ... ?!!!

  • 1 168
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
!!! КАКВО ИМ ТРЯБВА НА АМЕРИКАНЦИТЕ - БАНЯ , НЕБЕ ИЛИ ... ГЪЗ ?!!!





Нашите баняри - най-добрите в НАТО , небето - като от

коприна , а гъз ........ ГЪ-Ъ-Ъ-З ! Като нашият балкански

рунтавелко няма по целият свят ! Подложен услужливо за

всички , които го пожелаха !

Ако погледнем в историята обаче , ще видим , че който ни е

ставал по-голям брат, все не е случвал на малко братче :

Византия , Турската империя , Третият райх , Ссъветския съюз ,

Варшавският договр и СИВ ... всичките се разпаднаха !

Това ли искат Американците от нас ?

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 15:12 от тонколона басова

# 1
  • Мнения: 3 405
Цитат на: правила на форумите

Не използвайте главни букви (писането с главни букви се приема като ВИКАНЕ).

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.msg63521#msg63521

# 2
  • Мнения: 1 629
Басова, прочел си нещо нейде или темата е плод на внезапно, но проникновено хрумване?

# 3
  • Мнения: 87
Басова, прочел си нещо нейде или темата е плод на внезапно, но проникновено хрумване?
Остави мен и четенето сега...темата е друга Wink

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Басова, прочел си нещо нейде или темата е плод на внезапно, но проникновено хрумване?
Остави мен и четенето сега...темата е друга Wink
Каква именно?

# 5
  • Мнения: 87
Хайде сега се върни в началото и я прочети...! Написал съм каквото е нужно , ама трябва да се прочете първо!

# 6
  • Мнения: 1 629
т.е. искаш да се съгласим, че американците само да дойдат и тежко им горко ли?
или искаш да се съгласим, че американците не се къпят?
или че всички имаме задници, а сборно един огромен?

 Rolling Eyes

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Хайде сега се върни в началото и я прочети...! Написал съм каквото е нужно , ама трябва да се прочете първо!
Определено не съм сред хората, които НЕ четат, преди да зададат въпрос. Очевидно не е ясно за какво ти е темата. Другарката Мюр ти е посочила три примерни развоя.

# 8
  • Мнения: 87
т.е. искаш да се съгласим, че американците само да дойдат и тежко им горко ли?
или искаш да се съгласим, че американците не се къпят?
или че всички имаме задници, а сборно един огромен?

 Rolling Eyes
Интересува ме какво искат от нас...интересуват ме мненията ви! Не желая да давам наклон на мислите , защото така ще се опорочи изследването...

# 9
  • Мнения: 1 629
Знам ли какво искат? Аз познавам двама американци, ама и двамата си казаха в прав текст какво искат от мен(поотделно, все пак). И една американка познавам, децата ни играят заедно, та тя иска да си говорим, щото наоколо и никой не я разбира.
Какво искат американците в своята целокупност, обаче, нямам представа. Виж, ако питаш българите какво искаме от американците, тогава ще отговоря пространно  Grinning

# 10
  • Мнения: 3 835
Те американците, каквото искаха от нас, вече ни го взеха. Сега ни подхвърлят само трохи, да не рИвем много.

# 11
  • Мнения: 7 837
И аз знам нещо за гъ.а - "Гъз, глава затрива".

Какво става пак у дома? Буш ще идва, а, а? Дали ще е с Лора, която се беше изнесла миналата седмица от Белия дом, защото уж той имал връзка с Кондолиза...
Ай, да падат визите и да настане купона  Laughing

# 12
  • Мнения: 183
ми те май всичко си имат /баня ,небе,......з/ Thinkingама малко скучновати са и тоя техния живот не го разбирам ,като коне с капаци/няма я капката лудост/,тъй че както всички горе споменати сме ги "оправили"сигурно и с тях ще се справим и ще ги вкараме в правия път Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 343
Исакт ни дупето "опс "небето ... За да влизат изотзад на Европа ... т.е. отзадната врата и да имат по лесен достъп до Азия ... За друго не им трябваме ...

# 14
  • Мнения: 2 716
От гледна точка на това, че сме "земя, като една човешка длан", не виждам смисъл да се дърпаме когато някой нещо ни поиска. А час по-скоро да се научим да се спазаряваме. Ако имаме само един гол гъз, то трябва да му вземем добра цена.

Общи условия

Активация на акаунт