Препоръчайте ми фризьор в Бургас - пак не мога да открия!!!

  • 6 522
  • 59
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Навих се да си накъдря косата, но се оказа, че моята фризьорка е алергична към къдрина и не може да го направи. Така че - давайте!

# 1
  • Мнения: 928
Моя приятелка ходи при една доста добра фризъорка-Катя Ефтимова/студио Дева/..........телефоните ги изтрих,поради логични причини,ако не си ги записала-просто ми прати едно ЛС.Късмет! Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А доволна ли е приятелката ти?
Иначе ми е близо - и аз съм в "Лазур".

# 3
  • Мнения: 455
Обади се на 620268 утре или в неделя, търси Катя.

# 4
Цитат на: chockolina
А доволна ли е приятелката ти?
Иначе ми е близо - и аз съм в "Лазур".
Да,много е доволна,а аз ходя там понякога на маникюр и съм я гледала как работи.Доста е добра,прецизна и перфектно се справя с всякакви прически и манипулации.

# 5
Този гост по-горе бях аз/както сигурно си се досетила.

# 6
  • Мнения: 928
Уф,още не съм се събудила/ще ме извините/.На третия път се сетих да се логна. Confused

# 7
  • Мнения: 229
Аз препоръчвам Йордан Василев,салона му е също в Лазур (до училище Атанас Манчев).Работи страхотно! Grinning

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 85
Здравейте!Сигурно се включвам доста късно,но не мога да се стърпя и ще препоръчам мойта фризьорка.Ходя при нея от 3г. и съм страшно доволна,дори мъжът ми се постригва само при нея.Казва се Гергана Пейчева и работи в центъра на ул."Княз Борис".Участва във всеки конкурс за прически и е супер.Ако искате координати-пишете.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Още не съм се накъдрила, така че не е късно!
Маева, не си бях записала телефоните, моля те, пусни ми едно ЛС!

# 10
  • Мнения: 193
Цитат на: Rony
Здравейте!Сигурно се включвам доста късно,но не мога да се стърпя и ще препоръчам мойта фризьорка.Ходя при нея от 3г. и съм страшно доволна,дори мъжът ми се постригва само при нея.Казва се Гергана Пейчева и работи в центъра на ул."Княз Борис".Участва във всеки конкурс за прически и е супер.Ако искате координати-пишете.


Rony, дай координати, моля те. Аз вече обиколих половината фризьори в Бургас и още не мога да намеря някой от когото съм доволна.

# 11
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Чоколина, смяташ ли да се накъдериш до началото на април, че като дойда да ме водиш на фризьор ? Дано само да останеш доволна, че си е голяма гадост иначе.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мои приятелки много хвалят "амбърките", салон Амбър който беше на последния етаж на търговсия център. После се приместиха, с/у Водната палата.
Едно боядисванне на кичури + подстригване и издухване е 70лв.
Другата е Ванеса, тя се намира под 1-во районно, за същата процедура - 60лв.
Аз съм доволнна от Агел, той се намира около К и М, за подстригване и измиванне - 10лв.
Кондев, ул.Хр.Ботев - подстригване и измиване -11лв.
Дияна, зад Воената болница.
Първите две не съм ползвала услугите им, но доста ги хвалят и работят с качесвени материали. При Ангел съм се подстригвала дълги години, добър е. Сега ходя при Дина заащото е на същото ниво, взима по евтино и ми е по близо.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Rony
..........Казва се Гергана Пейчева и работи в центъра на ул."Княз Борис".Участва във всеки конкурс за прически и е супер.Ако искате координати-пишете.

Я дай малко инфо Wink  Къде горе-долу се намира тази ул.Княз Борис?
За мен е добър фризьор е този който, не ми реже половината от косата, да не си прави експерименти и цените да са сносни.
А и др. условие, да има къде да паркирам наблизо:lol:

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: logo5ka
Чоколина, смяташ ли да се накъдериш до началото на април, че като дойда да ме водиш на фризьор ? Дано само да останеш доволна, че си е голяма гадост иначе.


Мисля да го направя преди края на този месец, че за рождения ден на Мони да съм "като нова"! Така че, ако стане добре, ще те заведа, как няма!!!

Миленика, ти си направо цял справочник!!!

Общи условия

Активация на акаунт