колко сме изперкалите

  • 2 353
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
ако все пак го осъзнаваме и си го признаваме има надежда за подобрение,ама ако не.... #Crazyще търсим северния вход на психото дето е затворен заради АЛКАЙДА Joy/така ми беше обеснил един доктор преди 2 год. в психото във Варна ,ходих за медицинско за брак ,не че ми има нещо Laughing

# 1
  • Мнения: 750
Е па я съм! Скив подписУт! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 569
Ама и ти си попаднала на един доктор-обеснител  Joy

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Пишете ме в тази група, щото осъзнавам, че вече поизтрещавам.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 183
Ама и ти си попаднала на един доктор-обеснител  Joy
  ми той мож да се е заразил човеку,то по хорцата ходи,лудостта де Laughing

# 5
  • Мнения: 677
Споко, има лек открит!

# 6
  • Мнения: 1 343
Аз съм вътре с двата крака и рогата Simple Smile

# 7
  • Мнения: 750
Сопранов, набута се между шамарите Laughing Аз се чудя що кат' дръпна и ми идва ясната мисъл Mr. Green Басовия чакам азе, тука му е мястото Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 4 585
Оф, през 1984 ни обещаваха алея на отличника между ВМЕИ и въпросната психиатрия.
През 2000 на студентите им обещаваха топла връзка при добра успеваемост.

# 9
  • Мнения: 183
групата нараства ,радвам се че сме много/СИЛНИ СМЕ,МНОГО СМЕ,БЯГАЙТЕЕЕЕЕ/,ама Сопрано то по възможно е да се дрогираме само,пък ти нещо много бърз беше с отговора ,да не си пробвал Shocked

# 10
# 11
  • софия
  • Мнения: 4 974
мани мани,не ти трябва да знаеш Crazy

# 12
  • Мнения: 183
Басовия и той е от наште ,ама от по-тежките случаи не си го признава ,оправяне НЯМЯ  smile3534  love001

# 13
  • Мнения: 750
Той отговора за напушването е известен още на древните. Сопранов го земам за вещ. Мноо мразя аз на работа като почнат СО за наркомани. Неее #Silly

# 14
  • Мнения: 68
Аз съм изперкала много яко. Но не се лекувам, чакам да ми мине.  Crazy Другият вариант е аз да съм си в ред, а всичко живо около мене да е откачило.

Общи условия

Активация на акаунт