Кръвоизлив в яйчника???

  • 1 075
  • 2
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Момичета, на някоя от вас случвало ли и се е да и кажат,че има кръвоизлив в яйчника  newsm78.Миналата година ми направиха фенестрация и 3-4 месеца след нея се започнаха тия кръвоизливи/така ги наричаше предишният ми доктор,а на сегашният док.този термин му е неизвестен/.Нито единият,нито другият ми обясниха какво е това.Тези така наречени кръвоизливи ги получих три пъти до сега около овуто,но придружени с доста по-силни болки от тези,които имам по време на овулация.Единственото,което знам е че стават като кисти,но не се махат с противозачатъчни,а от само себе си.Показах снимка от такъв кръвоизлив на сегашния ми доктор,но той нищо не ми каза.Само се чудеше.Моля ви някоя от вас,ако знае нещо по въпроса да ми пише.Търсих и тук,и в зачатие и нищо не открих по темата.Предварително благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 298
Да не би да става дума за фоликулярна киста, която като се спука се освобождава известно количество течност. Аз досега установено само веднъж съм имала такава и наистина си болеше.
За точно такъв термин лично аз не съм чувала, което естествено не значи че не съществува.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Благодаря,Vera.Това малко ме поуспокоява,защото бях започнала да си мисля какви ли не неща.На самата снимка,която имам, се виждаше не само петно,както когато съм имала кисти,а вътре в самото петно нещо като разпръстната кръв може би.Ама как го обясних само.И на следващия цикъл започва да намалява,докато изчезне от само себе си.А когато съм имала фоликулярни винаги съм вземала противозачатъчни,за да се махнат.Някъде в зачатие бях чела нещо за периферни яйчникови сраствания,които водели до кръвоизливи  в яйчниците,но дано да не е така в моя случай. Hug

Общи условия

Активация на акаунт