Добра шивачка във Варна?

  • 3 276
  • 8
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе не знам дали темата ми е за тук, ама не знаех къде да я сложа. Ако модераторите преценят нека я преместят. Искам да си ушия панталон с много ниска талия  (по магазините не мога да намеря за моето хилаво дупе) и по мое моделче, ама не познавам добра шивачка, свекърва ми шие, но все не може да ги доизкусурява нещата и после ме е яд, че ми захабява плата и все има по някакъв дефект. А и нищо не разбира от кройка.  ooooh!

# 1
  • Мнения: X
И мен живо ме интересува - само че скъпичко идва - имам една позната, която има ателие, но една къса пола ти идва към 40-50 лв с плата Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 573
Скоро си ших  риза и аз бях затруднена в търсенето на шивашка , съвсем случайно попаднах на една .Ателието се намира до офиса на Орифлейм на червения площад.За още една се сещам, в близост до детската кухня на ''царОсвободител'',на отсрещната страна на булеварда има видеотека,детски голям магазин за играчки и до него е ателието по едни стълбички нагоре.Дано съм обяснила как то трябва.......  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Що не отидете при Желю на Княз Борис, срещу църквата "Свети Николай"

# 4
  • Мнения: 1 540
Що не отидете при Желю на Княз Борис, срещу църквата "Свети Николай"

Не съм ходила при него, но съм го чувала, явно е добър.

# 5
  • Мнения: 1 922
Ще следя темата Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Давам си нещата (предимно за стесняване) в едно ателие точно срещу кукления театър...не съм си шила при нея и не мога да кажа впечатления. Една от капризните ми приятелки си е шила доста неща при шивачката и е доволна...ако някой проявява интерес ще дам точни адрес и името на ателието... Peace

# 7
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Скоро си ших  риза и аз бях затруднена в търсенето на шивашка , съвсем случайно попаднах на една .Ателието се намира до офиса на Орифлейм на червения площад.За още една се сещам, в близост до детската кухня на ''царОсвободител'',на отсрещната страна на булеварда има видеотека,детски голям магазин за играчки и до него е ателието по едни стълбички нагоре.Дано съм обяснила как то трябва.......  bouquet

При тези сме ходили, понеже са ни наблизко, но ни скопосаха всичко, едни дънки занесохме наскоро за скъсяване на крачолите и ги отрязаха с 2-3 пръста разлика двата крачола и тези дънки вече не ставаха за носене, а бяха нови. Другите изцепки не ги помня вече, но за поправка работят скъпо и не ми харесва изработката им.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Що не отидете при Желю на Княз Борис, срещу църквата "Свети Николай"

Не съм ходила при него, но съм го чувала, явно е добър.
много е добър, всички магазини по Княз Борис носят дрехите там за корекции когато се налага за някой клиент щото не ги окепазява. Аз лично съм много доволна - носила съм дрехи за корекции на цялото ми семейство и съм си шила разни панталони, поли, сака и пр. Освен това не шие скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт