Проблеми с НОИ...!!!

  • 517
  • 5
  •   1
Отговори
Привет на всички!
 Започвам тази тема,защото съм сигурен,че много от вас имат проблеми с изплащането на болничните и майчинските от НОИ,особенно от началото на тази(2007) година.
 Close Close Close
 Това,което се случва е безобразно и не бива да продължава повече!
Мисля,че е възможно да помогнеме по някакъв начин.Моля тези от Вас,които са готови да застанат пред камера и да разкажат за проблемите си с  НОИ , да пишат на bgm@abv.bg ,като ще помоля да оставите и телефон за обратна връзка!

# 1
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
ТЕМА
Още една ТЕМА

Дет се вика много има опарени.
Обаче дали ще има смелчаци Wink
Пък и много инкогнито  ....  newsm78

# 2
Работя в национална медия,която има желание да разследва такива случаи. За целта обаче трябва да има истински хора с истинска история(случай)!Нали се сещате,че неможем да подгониме някой,с твърдението:"Абе чухме тука за едни проблеми,Вие какво ще кажете?".Искаме да помогнеме,това е всичко. Wink

# 3
  • Мнения: 4 916
А дали националната медия е истинска? Че нещо ме съмнява тази анонимност - като искаш нещо, поне се представи от къде си и кой (коя) си.
Я виж как пускат тема от предаването на Милен Цветков - "Добър ден, аз съм ... , редактор в ..., бих желал да ви информирам за подготвяната от нас тема....".

# 4
В същия ред на мисли мога да Ви попитам как Ви е името и защо не се представяте с него а използвате nick: argun ?!
Не искам да правя реклама на медията в този или пък в друг сайт.Ако има заинтересовани ще стане ясно кои сме.Предлагам да не спамиме а да погледнеме сериозно на проблема,ок?

# 5
  • Мнения: 4 916
... Не искам да правя реклама на медията в този или пък в друг сайт....

Няма такава опасност. ОК?

Общи условия

Активация на акаунт