Детска градина "Бояна"

  • 2 589
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте! Предполагам, 4е се повтарям, но понеже днес се регистрирах и не мога нещо да се оправя с търсенето  Embarassed, моля някой да ми даде мнение за Частна детска градина "Бояна" в Бояна, 4е спешно ми се наложи да си дам сина на детска. Много ви мерси предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
Мога да ти дам мнение за друга в Бояна.

# 2
  • Мнения: 6
mnogo ste sum ti blagodarna

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Детска градина "СИЯНИЕ" - кв. Бояна. Помещава се в читалището на един етаж. тел.: 0897958561/0898327919.

# 4
  • Мнения: 6
Мерси, но мен по- скоро ме интересуват отзиви (най-вече за възпитателките), инче аз адреси и телефони съм си намерила.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
Трите директорки са учителките+още една за всяка група+две лели. Общо взето мога да ти дам много добри отзиви за градината.

# 6
  • Мнения: 6
Mersi. Zvunnah im. Drugata sedmica ste hodim na sreshta.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
На мен "Бояна" не ми допадна, ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161160.0 съм писала.
ЛиДи, която също е в Бояна много ми хареса Peace

# 8
  • Мнения: 6
V lidi sme se razbrali da otidem drugata sedmica da vidim, a v Bojana i na men ne mi haresa bazata, ina4e direktorkata mi napravi dobro vpe4atlenie (koeto e po-vajno za men), a ina4e mersi za link-a. Mn ste mi e ot polza i ste go razgledam obstoino. Dosta si se postarala  Simple Smile

# 9
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Мога да дам отзиви за ЛиДи в Бояна ако те интересува - малкия Пухчо от 3 седмици я посещава  Hug

# 10
Аз чух много добри отзиви за Лиди, но ще ми е от полза да разбера още и не разбрах каква е таксата, някой ако може да ми каже...

# 11
  • Мнения: 13
Еми, Здравей! Мовеш ли да ми дадеш координати и адрес на  ДГ"Бояна". Не успях да ги изровя от никъде....  Благодаря ти предварително...

# 12
  • Мнения: 6
За Лиди и аз чух доста хубави неща. Тази седмица ще отидем да я видим.

Адресът на ДГ " Бояна" е: ул. "Ал. Пушкин" 63, тел. 8568586.

Общи условия

Активация на акаунт