Използвате ли суплементи и какви?

  • 86 522
  • 1 016
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Какви суплементи използвате?Като да речем,Л-карнитин,Фет Бърнар,аминокиселини,мултивитамини и др.Доволни ли сте от тях?

# 1
  • Мнения: 6 958
Л - карнитин  Peace Незнам до колко той помага, но най-важни са диетата и спорта  Peace

# 2
  • Мнения: 916
Течен Л-карнитин си взех скоро..дано да има ефект Praynig

# 3
  • Мнения: 4 678
Карнитина помага до 40 дена,после спира да действа понеже организма свеква с него.
Свиква понеже карнитина е слаб(нашия организъм си го произвежда сам,  но само 10% от необходимото му ,за това бързо свиква с него)Трябва да се спре за 10 дена и после пак може да има ефект!Препоръчвам Фет Бърнари ,топи до месец 4,5кг без фитнес!Това е хранителна добавка която разпръсква веднага храната ,щом е стигнала до стомаха!

# 4
  • Мнения: 916
Поци, ти явно си фитнес-маниак(приеми го за комплимент),съдейки по подписа ти...
Имам 2 въпроса:
1.Кое е най-ефикасно за отслабване -вело,кростренажор или степер?
2.Вярно ли е ,че Л-карнитинът може да се приема подкожно с инжекции за по-добър резултат?

Благодаря! Peace

# 5
  • Мнения: 4 678
Течен Л-карнитин си взех скоро..дано да има ефект Praynig

Вземи си на ампули,течния си го пий като вода! Laughing

# 6
  • Мнения: 4 678
Е-карнитина с е приема орално,Най- добре за мен е пътеката, СЛЕД нея е кростренажора,

# 7
  • Мнения: 2 959
Какви суплементи използвате?...
Поци, а Ти какви приемаш?
А иначе по темата Ти никакви, изключая ФК.

# 8
  • Мнения: 4 678
 Липозан(фет бърнар)понеже чистя,аминокиселини,всички витамини,рибено масло,калмацин,селен ,зелен чай на таблетки !Фитнес 5 дена,  2 почивам .Кардио всеки ден по1 час в къщи #Crazy

# 9
  • Мнения: 1 531
1. една добавка за отслабване, в която има екстракт от червен чай, артишок и червен портокал, както и л-карнитин и л-карнозин. товае като добавка към режима ми. доволна съм, не се чувствам уморена, а по-скоро обратното. държи ме в тонус и не задържам течности. казва се бета 3 сбелт.
2. течен колаген - за ставите, защото от килограмите са претоварени и да чукам на дърво засега нямам проблеми. също така и заради кожата, ноктите и косата, защото те са първото нещо, което започва да страда при диета, особено ако трябва да е толкова дълготрайна. този течен колаген е в съчетание с витамини от група В, витамин С, ликопен (много мощен антиоксидант) и магнезий. казва се артивит спин.
3. витамин А и Е, когато се сетя
4. напоследък понякога пия и холин. това е.

# 10
  • Мнения: 360
СИНЕФРИН- съдържа се в горчивия портокал. повишава метаболизма, без да ускорява сърцебиенето или да качва кръвното.Засилва разграждането на мазнините и подтиска апетита.
Действа, поне на мен. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 10 858
Много интересна тема! Ще я чета с много внимание, дори ще си записвам някой неща smile3501

# 12
  • Мнения: 2 959
Липозан(фет бърнар)понеже чистя,аминокиселини,всички витамини,рибено масло,калмацин,селен ,зелен чай ...
Поци, Ти май не разчиташ изобщо на храната за набавяне на някакви полезни вещ- ва, всичко под фрмата на таблетки?! А калмацина за какво е и какво разбираш под "чистене"?
Sunbeam, Ти всекидневно приемаш по 4 различни медикаменти ли и Ти май като Поци не разчиташ на естеств. доставка ч/з храна на организма?

# 13
  • Мнения: 4 678
Липозан(фет бърнар)понеже чистя,аминокиселини,всички витамини,рибено масло,калмацин,селен ,зелен чай ...
Поци, Ти май не разчиташ изобщо на храната за набавяне на някакви полезни вещ- ва, всичко под фрмата на таблетки?! А калмацина за какво е и какво разбираш под "чистене"?
Sunbeam, Ти всекидневно приемаш по 4 различни медикаменти ли и Ти май като Поци не разчиташ на естеств. доставка ч/з храна на организма?



Ям само месо,риба,зеленчуци ,плодове!Не ям всичко свързано с захар,бяло брашно!Да ти дам пример:
Понеже тренирам доста брутално, всяка моя закуска трябва да включва протеин!Сутришната доза е  10 яйчени белтъка(само белтъците)всеки ден!Е кажи ми ,аз курник ли трябва да си направя ,че да си позволя по 10 яйца на ден,затова си приемам протеин на прах !Естествено ,че храната е полезна ,но само от нея не може да си набавя всичко ,занимаващ се с бодибилдинг човек!За не трениращи ,  bouquet храната е достатъчна!

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
В момента взимам едни капсули, ама като не са пред мен... newsm78 Май бяха с масло от нощна свещица. Служат за регулиране на метаболизма и мазнините в кръвта, ама и аз не знам защо ги взимам, като обмяната ми е толкова засилена, че повече няма накъде  ooooh! А и стомахът дразнят и май ще ги спирам  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт