Кога за последно ви се случи нещо подобно?

  • 1 482
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 448
Тази сутрин ми се случи нещо изключително приятно!Изпратих едното си дете на екскурзия,а другото на театър(имаха патронен празник) и на вратата се почука.Помислих,че някой е забравил нещо,но за всеки случай погледнах през шпионката.Не се виждаше никой,затова затвърдих подозрението си,че е дете.Наистина,като отворих,беше едно дете,но не от моите,а едно съседско дете.То е на около 5 годинки,момченце,не съм първа приятелка с майка му,обикновеното "здравей,здрасти" между съседки.В ръчичката си държеше една червена роза,откъсната от нечия градина.Каза ми много сладко "Заповядай!" и ми я подаде.Попитах го "Защо?",а той ми отговаря "Ами ,така!"Бях много приятно изненадана и трогната,целият ден ми премина чудесно!
Мисълта ми е ,случвало ли ви се е и на вас?Някой,не от близките и любими хора,да ви направи спонтанно приятна изненада?Някой,независимо дали е възрастен или дете,да направи денят ви весел?Разкажете!  bouquet

# 1
  • Мнения: 419
Когато се прибирам от работа, винаги ме чака чаша току-що сварено кафе и цигара в пепелника   Heart Eyes
Синът ми се грижи да забравя моментално всякакви грижи и неволи Hug

# 2
  • софия
  • Мнения: 4 974
Когато се прибирам от работа, винаги ме чака чаша току-що сварено кафе и цигара в пепелника   Heart Eyes
Синът ми се грижи да забравя моментално всякакви грижи и неволи Hug

ихааааааааааа

# 3
  • Мнения: 6 417
Вчера дъщеря ми ей така, без някаква особена причина ми каза (на 5 г.): "Цял живот съм искала майка като тебе".  newsm78

# 4
  • Мнения: 448
Когато се прибирам от работа, винаги ме чака чаша току-що сварено кафе и цигара в пепелника   Heart Eyes
Синът ми се грижи да забравя моментално всякакви грижи и неволи Hug
Това е страхотно!Браво на него!Но мисълта ми беше за хора,които не са от най-близкото ни обкръжение.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 100
Тази сутрин ми се случи нещо изключително приятно!Изпратих едното си дете на екскурзия,а другото на театър(имаха патронен празник) и на вратата се почука.Помислих,че някой е забравил нещо,но за всеки случай погледнах през шпионката.Не се виждаше никой,затова затвърдих подозрението си,че е дете.Наистина,като отворих,беше едно дете,но не от моите,а едно съседско дете.То е на около 5 годинки,момченце,не съм първа приятелка с майка му,обикновеното "здравей,здрасти" между съседки.В ръчичката си държеше една червена роза,откъсната от нечия градина.Каза ми много сладко "Заповядай!" и ми я подаде.Попитах го "Защо?",а той ми отговаря "Ами ,така!"Бях много приятно изненадана и трогната,целият ден ми премина чудесно!
Мисълта ми е ,случвало ли ви се е и на вас?Някой,не от близките и любими хора,да ви направи спонтанно приятна изненада?Някой,независимо дали е възрастен или дете,да направи денят ви весел?Разкажете!  bouquet


Лелеее супер!  Heart Eyes Hug Егати сладура!  Grinning  Изненадай го и ти с някое шоколадово яйчице, например Simple Smile  Grinning

# 6
  • Мнения: 3 423
Обикновен геронтофил, не ме впечатли.

# 7
  • софия
  • Мнения: 4 974
ех Лиске ,Лискееееееееее

# 8
  • Мнения: 6 991
Вчера дъщеря ми ей така, без някаква особена причина ми каза (на 5 г.): "Цял живот съм искала майка като тебе".  newsm78
Joy Това ми хареса.
Трябва да взема да изненадам мама.

# 9
  • Мнения: 1 215
Такива малки жестове ти правят деня, дето има една дума.
Случвало ми се е да ми отстъпят място- едно малко момченце с огромна чанта на гърба, един младеж ми купи билет в атобуса, една жена ме заведе до спирката на правилния автобус в чужд град и чужда държава.
На ЖП Гара София, в една ранна утрин, един трудовак като ме видя с огромния куфар да катеря стълбите на подлеза, го грабна от ръцете ми и го качи горе. Като исках да му благодаря, само ми кимна без да ме погледне.

# 10
  • София
  • Мнения: 550
Наистина такива дребни жестове ме карат да се чувствам добре. Като например да те пуснат да се престроиш в задръстване например.

Като бях тийнейджърка едно 6-годишно момченце от съседния блок през ден ми носеше цветя, много мило  Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
На Рожденият ДЕн на децата ми една съседка ,(без да знае)им подари книжки за оцветяване.НО в огромно количество.Давах,раздавах ,че има и още толкова.

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Пътувах в трамвая. Качи се едно циганче на 8-9 години. Застана до мен и взе да ми намига. Като го изгледах въпросително ми каза тихо: "Седем-осем и ще ми паднеш". Хем ми погали егото на жена на средна възраст, хем после цял ден ми беше смешно.

# 13
  • Мнения: 54
Една вечер отидох да пребера милото от гаража, където държат служебните коли (връща се от  командировка ) и когато се прибрахме в къщи голямата девойка  и малката девойка бяха сложили масата ,вилички , салфетки , чаши и чини и всичко както трябва да бъде, бяха запалили свещи ,даже и на земята имаше пътечка от свещи , която водеше към масата  Hug
А как се е справила малката да не бута  newsm78 а и бях забранила да се бутат запалки  Thinkingама как да им се скараш като им блестяха очичките - на мама и тати душичките  Hug
А вчера дори голямата е написала стихче за сестричката си за 3 мин. в у-ще са имали за задача- госпожата и  е очарована  Grinningи ние съсщо

# 14
  • Мнения: 1 134
Никога няма да забравя деня, в който се разхождахме в южния парк, със съпруга ми и дъщеря ми - тогава още бебе в количка. Беше някакъв много труден и тежък период. И както си вървяхме с потънали гемии, една жена дойде при мен и ми подари четирилистна детелина. Не съм суеверна, но жестът ми подейства невероятно...

Общи условия

Активация на акаунт