Мнения за количка Chicco TRIO CT O.1 AUTO-FIX, extreme

  • 588
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 814
   За сега съм се спряла на тази количка http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3568 , но се чудя дали да си я купя с кош за новородени или не. Термина ми е през август, а тогава е доста топло и се чудя за коша. Също така искам мнения от мамите която са я ползволи дали са доволни от количката.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 611
Аз не от личен опит с количката... ами август е топло, да, но октомври или ноември вече, ако не от зимния кош ще имаш нужда от термо чувалче, пък не пише да има такова в комплекта Thinking.
Моя термин е началото на септември и съм се спряла на таква комбинация количка. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 229
Аз съм с такава количка и мога да кажа, че коша е супер удобен за новородено. Като е топло ще го обличаш и завиваш по-леко бебока. Моята принцеса се чувства вътре като пет пари в кесия. Вземи си коша - няма да съжаляваш  Peace

# 3
  • Мнения: 11 003
Да, кошът е много удобен и полезен за новородено, особенно през първите 3-4 месеца. Вътре бебчето ще е по-защитено от слънцето и ще си лежи на равно, като в легълце.
Аз съм с друга марка количка, но и ние много се чудехме ще ни трябва ли зимния й кош за априлско бебе. Накрая го взехме, в последния момент и сега Рая си живее в него много добре Peace

# 4
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Зимният кош е много удобен за малко бебче. Сопред мен ти е необходим щом ще раждаш август. Нашата количка е такава, само че в цвят Мистрал. Идеален избор, много маневрена и лека. Зимният кош го ползвах 5 месеца. Този модел е с по-удължен и леко стеснен зимен кош, в сравнения с предишния. Изключително съм доволна засега от количката. А към летния вариант има и зимно чувалче.
Чудесен избор Laughing

# 5
А аз да попитам, тази количка въобще може ли да се купи без кош  newsm78?Аз питах в магазина(в Пловдив) ако може без кошницата за кола(понеже вече си имам),но категорично ми отказаха,казаха че си върви комплект.

Общи условия

Активация на акаунт