Da vi kaza(razkaza) kak se razda!((((((((:

  • 2 468
  • 31
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Ne mozah da se starpia da ne vi razkaza razdaneto na moia poznata.
Znatsi vaprosnoto momitse tsakase vtoro dete ,parvoto go rodi bez nikakvi sevove i potsti bez problemi,tezese 3,400(mai tolkova bese).Tia prez tsialata bremennost katsi 13 kg.
Ta znatsi Laughing v petak prez nosta polutsila kontraktsii kam 2.30,v 3 .00 ,tragnali kam bolnitsata i v 4.00 rodila #Milti .Niamali vreme da i slozat upoika ,zastoto bebeto bilo potsti izliazlo ,pak i tia ne se nuzdaela osobeno ot neia.Bebeto tezi 4.300(edna malka goliama printsesa).Moiata poznata ima samo edin sef i kato utidohme da ia vidime na drugia den v 15.00 tsasa tia sedese na legloto bez nikakav problem sas sviti kraka i ne ia "svartase "na edno miasto .Obikaliase iz staiata vse edno ,tse ne e razdala predi niakolko tsasa.
(Prez tsialata bremennost katsi 7 kilograma)
Ei takova razdane pozelavam na vsitski bremenni i da se tsustvat po sastia natsin po koito se tsustvase tia sled kato rodi.Boze az kato si spomnia kak biah .....................................

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Дай Боже всекиму такова леко раждане!
Да й е честито бебчето!

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 084
уууааауууууу респект!Евала, ашколсум, браво и т.н.!!!!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 827
дай Боже всекиму

# 4
  • Мнения: 2 332
Браво, да са живи и здрави! И дай Боже всекиму!

# 5
  • Мнения: 4 629
Да са живи и здрави майката и бебчето!!! Дано всички бременни имат такива леки раждания  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 143
Ако ни каже как е успяла да го направи, та и ние да се пробваме?

# 7
  • Мнения: 3 932
Щастие на бебче и мама!
Благородно им завиждам, че като се сетя аз за моето 9часово      раждане....
Пожелавам леко раждане  на всички бъдещи мами. а твоята приятелка да пише рецептата...4.300 с един шев, бравос!!!  #Onfire

# 8
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Stuck Out Tongue спортна натура  ще да е Simple Smile .де такъв късмет де Simple Smile .. .. браво и 4етито и бебе и от нас Simple Smile

# 9
Да й е живо и здраво детенцето и тя самата,аз също сам родила и двете си деца много леко и пожелавам на всички бременнти такова леко раждане Grinning

# 10
  • Мнения: 768
Много се радвам за твоята позната!!

И аз втория пьт родих скоростно(постоянно се хваля на всички)-  2 часа от изтичането на водите.
Каката Валя ми удари два юмрука в корема- все и беше интересно от какво сьм се издула така. Та това стана точно в 8 часа. В 10 вечерта се роди бебка Алиса - 4.800кг. Е имах доста шевове естествено, ама много повече си ме болеше от свиването на матката(след второто ражадне боли доста).
Чувствах се супер и исках вече да ме изпишат на другия ден, е изписаха ме чак на 4 ден (иначе тук те дьржат стандартно 5 дни).
На всички пожелавам такова леко раждане!
А казват че третия пьт се раждало още по скоростно Grinning

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито бебче на майката! Да й е живо и здраво!
То и аз родих първия път без шевове и лесно, дано втория път да съм като нея - за час и половина!

# 12
  • Мнения: 1 464
Дай боже всекиму,да са живи и здрави!!!

# 13
  • sofia
  • Мнения: 562
пожелавам на всички бременни такова  раждане!
да ви кажа когато бях в болницата заради  преносване настаниха при мен една жена за предизвикване на раждането, сложиха и таблетка и зачака!започна да и тече нещо след три часа!ВОДИТЕ И! Shocked отиде да я прегледат 6 см разкритие!питах я усеща ли нещо МИ НЕ!направиха и тоалет и я свалиха в родилна зала!след 4 часа вече я бяха настанили на друг етаж след успешно раждане на момиченце 3.750 кг!
същата жена ми разправяше за нейна позната която отишла на профилактичен преглед и имала пълно разкритие!качват я на магарето напънала се!помислила че не е достатъчно но в същност вече родила! Grinning
е не е ли за завист Grinning !благородна де!

# 14
  • Мнения: 1 246
Браво, такъв късмет всекиму Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт