Имен ден? - не съм предполагал изобщо...

  • 1 296
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Днес съм имал имен ден. Това направо ме застреля. Никога не съм предполагал че имам имен ден на 2 май. Ама така пише тук на форума. Кой го измисли това че днес имали имен ден Борис, Боряна и др. не знам ... И защо точно на 2 май имам имен ден. Св. Борис ли е днес или св. Борислава...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 158
Борис, Борислава, Боряна - Св. Цар Борис - Михаил, Св. Атанасий Велики, 2 май.
Честит ни имен ден bouquet.       

# 2
  • Мнения: 7 837
Кой го измисли това че днес имали имен ден Борис, Боряна и др. не знам ... И защо точно на 2 май имам имен ден. Св. Борис ли е днес или св. Борислава...

Защото, според историята, на 2-ри май умира княз Борис I, по-късно канонизиран за светец от Църквата

# 3
  • Мнения: 2 849
Ха, да ви е честит празника. .  bouquet

# 4
  • Мнения: 212
Борис, Борислава, Боряна - Св. Цар Борис - Михаил, Св. Атанасий Велики, 2 май.
Честит ни имен ден bouquet.       
Честит и на теб и на всички с това име Simple Smile)) живи и здрави.
Наистина за пръв път чувам че днес сме имали имен ден. И никой дори майка ми не знае и никой не ме поздрави днес в работата а там има доста хора и доста жени...явно не е много известен този имен ден.. не е като Гергьовден да кажем Simple Smile

# 5
  • Мнения: 698
не е известен, но си имате имен ден  Grinning

честито на теб!  Party

# 6
  • Мнения: 4 585
Имаш половин час да почерпиш.
Да си жив и здрав. Аз догодина ще
имам за пръв път в живота си имен ден.
Не знаех, че на Стефанов ден имам имен ден.

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 00:08 от Wolf

# 7
  • Мнения: 2 353
  Честит имен ден! Излизай от бирите Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 212
  Честит имен ден! Излизай от бирите Twisted Evil
ще почерпя. ей сега ще викна една каса бира Simple Smile))

Хапка, много ме кефи подписа ти. Аз така един път се бях изкъпал и избръснал едновременно и жена ми ме погледна странно и заяви твърдо че 100% съм имал любовница Simple Smile))

# 9
  • Мнения: 2 353
  Викни, но да знаеш, че касите бира вървят само с печен вол.
  А ти защо се избръсна? И в един и същи ден ли станаха двете събития? Нищо лично, събирам инфо, може да ми потрябва ако и той реши да го направи.

# 10
  • Мнения: 6 991
Мда, има имен ден ...вчера. И аз го разбрах късно, късно, че и братовчед си щях да пропусна да поздравя. Сколасах все пак. Честито и на теб, Борисе Simple Smile

Хапке, стига бе, моят мъж вчера се избръсна, изкъпа се и си изми зъбите. Мислех, че е в моя чест, а всъщност беше един ден преди моето заминаване...ХММММ  Shocked

# 11
  • Мнения: 2 353
  Еовин, аватарът ми е плод на шега, не изпадай в паранои, молив Wink

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Честит имен ден и от мен!Да си здрав и щастлив!!!

# 13
  • Мнения: 6 991
  Еовин, аватарът ми е плод на шега, не изпадай в паранои, молив Wink
Joy
Няма, няма  Crazy Даже бих се радвала за него Laughing

# 14
  • Мнения: 212
  Викни, но да знаеш, че касите бира вървят само с печен вол.
  А ти защо се избръсна? И в един и същи ден ли станаха двете събития? Нищо лично, събирам инфо, може да ми потрябва ако и той реши да го направи.
Ами явно съм бил в добро настроение за да се изкъпя че дори и избръсна едновременно. Но вече няма да го повторя защото само подозрения създавам...

Общи условия

Активация на акаунт