Къде се плащат осигуровките сега???

  • 1 642
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Аз 2004 си платих мойте с превод от банка,а сега как е?
Моля ви кажете ми,4е трябва да внеса на баща ми спешно за последните 13 месеца Praynig

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
За неплатени здравни вноски ли става въпрос?

# 2
  • Мнения: 2 657
За неплатени здравни вноски ли става въпрос?

да да

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Пак може по банков път. Във всяка банка таксите са различни. Най-ниски са във СИБАНК, която обслужва НАП - 2 лв. на документ на ЕТ и фирми, за физически лица е без такса в офисите на НАП, иначе също има такса.

# 4
  • Мнения: 77
Здравейте, може ли и аз да попитам  нещо във връзка с внасянето на здравните осигуровки? Свекърва ми има неплатени здравни осигуровки разпокъсано за 2001-2005 г. От сайта на НОИ при проверка си и излизат месеците на не внесени осигуровки. Но от къде мога да получа информация за сумата,която дължи, тъй като в нея има и лихви? Благодаря ви, предварително!  smile3525

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Здравейте, може ли и аз да попитам  нещо във връзка с внасянето на здравните осигуровки? Свекърва ми има неплатени здравни осигуровки разпокъсано за 2001-2005 г. От сайта на НОИ при проверка си и излизат месеците на не внесени осигуровки. Но от къде мога да получа информация за сумата,която дължи, тъй като в нея има и лихви? Благодаря ви, предварително!  smile3525

На www.noi.bg в секция Сметки и параграфи. Точно над карето има Таблица с размера на здравноосигурителните вноски. Имайте предвид, че лихвате се сменя на 15 дни, т.е. изчислената там е валидна до 15.05.2007 и после се променя.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
При нас първо от данъчното взимаш справка, после в банката /в Райфайзен не взимат превод/ и с платената бележка пак в данъчното. Голяма е мотня особено като не знаеш първо къде да отидеш.

Общи условия

Активация на акаунт