За парфюмите от free shop- a ?

  • 4 361
  • 12
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Всичките ли са оригинални или има и тестери? Как да ги разпозная? И колко е разликата в сумата, ако си го купуваш от обикновен магазин? Досега не съм обръщалка внимание, но понеделник ще пътувам и имам една поръчка за приятелка, а и за себе си бих взела един.

# 1
  • Мнения: 1 952
Оригинални са. Другото не мога да коментирам, нямам данни.

# 2
  • Мнения: 1 234
И аз знам че са оригинални парфюмите.Тестерите са по-евтини от тях,а и са в по-големи разфасовки,но не се продават в магазините.Те са си един вид парфюм,по-концентрирани са от тоалетната вода,но от парфюмите са по-малко.Ама пак са си оригинални,от същия производител са.Предполагам че си има във free shop-а.А за цената на парфюните-много(не знам колко точно обаче) по-евтини са,отколкото в някоя парфюмерия.

# 3
  • Мнения: 4 202
Заслужава си да си купиш, защото със сигурност са качествени парфюмите във фришоповете, но май не са много по-евтини .

# 4
  • Мнения: 795
Вече не са по-евтини, отколкото в парфюмерийните магазини!

# 5
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Не само че не са по-евтини, но и нямат много ново зареждане.

# 6
  • Мнения: 2 241
Да, мисля, че вече се изравниха цените с другите магазини, преди във фришоповете цените на стоките бяха без ДДС, затова бяха по-евтини, но май после по закон и на тях започнаха да начисляват ДДС. Нещо такова ми се върти...

# 7
  • Мнения: 1 234
Да, мисля, че вече се изравниха цените с другите магазини, преди във фришоповете цените на стоките бяха без ДДС, затова бяха по-евтини, но май после по закон и на тях започнаха да начисляват ДДС. Нещо такова ми се върти...
smile3515 smile3516Много гадно тогава.

# 8
  • София
  • Мнения: 461
Така е, хич не са евтини. иначе тестери не съм виждала, може и да има. Начисляват ДДС вече, аз последният път като се мотах из един такъв магазин на брюкселското летище ме питаха за къде ще пътувам и ми казаха, че щом няма да напускам ЕС ще си платя ДДС-то. Sad

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Няма разлика в цените и обикновенно се плащат в Евро или Долари ( или в Лири в Англия ) и като си го обърнеш в Бг лева идва толкова или дори повече.... Не съм пазарувала обаче нито от летище Варна, нито от Софийското - фри шоповете са много малки и няма почти нищо интересно.

# 10
  • Мнения: 165
Преди седмица си купих Sinema 90 мил.от free shop-a  за 38.50 евро,оригинал много траен Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 6 958
Оригинални са да и са определено по евтини за разлика от други места  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 10 291
Иренка, защо не разгледаш Ягодка... има много изгодни предложения...
А на фреешопа е на късмет, ако има промоцийка си заслужава, иначе не  Hug

Общи условия

Активация на акаунт