Ястие за по-специални случаи

  • 2 228
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 708
Свинско в сладко-кисел сос

Запържвате свинско месо на хапки.
В отделен сос се прави сос :
Запържват се 2 супени л. брашно.Прибавя се една голяма чаена чаша бульон.Прибавят се предварително разбъркани 2 с.л соев сос,1 с.л мед и 1 л.л оцет.
Къкри на много слаб котлон докато се сгъсти.Добавя се една шепа малки мариновани лукчета,една шепа орехи и една шепа стафиди.
Този сос няма нужда от сол.Аз гоовкусявам само с черен пипер.
Заливат се хапките месо и се сервира с гарнитура по желание.


# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Благодаря изглежда супер вкусно
и ако не се лъжа лесно като за мен Hug

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря изглежда супер вкусно
и ако не се лъжа лесно като за мен Hug
И като за мен!  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 22 867
sneji_, специалното ти ястие го превърнах в обикновена вечеря. Embarassed Понеже съм голям любител на сладко-киселите сосове / имам "извратен" вкус според една приятелка! Grinning/, набързо го забърках и после се чудих с какво ще го поднеса, защото ни свинско, ни пилешко има в момента вкъщи. И изпържих свинска наденица. С картофките на Буболина ми се стори newsm74. Изобщо манджата ти с грозде /така я кръстиха заради стафидите/ се оказа newsm10
Благодаря за рецептата!  bouquet Ще я направя, разбира се, и в оригиналния и вид!

# 4
  • Мнения: 1 708
sneji_, специалното ти ястие го превърнах в обикновена вечеря. Embarassed Понеже съм голям любител на сладко-киселите сосове / имам "извратен" вкус според една приятелка! Grinning/, набързо го забърках и после се чудих с какво ще го поднеса, защото ни свинско, ни пилешко има в момента вкъщи. И изпържих свинска наденица. С картофките на Буболина ми се стори newsm74. Изобщо манджата ти с грозде /така я кръстиха заради стафидите/ се оказа newsm10
Благодаря за рецептата!  bouquet Ще я направя, разбира се, и в оригиналния и вид!







Много се радвам че ти е харесала. Hug
Аз пък ще пробвам с наденичка Crazy

Общи условия

Активация на акаунт