Записали ли сте /Бихте ли записали/ детето си на Детска кухня?

  • 5 566
  • 118
  •   1
Отговори

Анкета

Записали ли сте /Бихте ли записали/ детето си на Детска кухня?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 10 май 2007, 12:25

  • Мнения: 6 164
Искам да помоля тези гласували с отг. "Не" да кажат защо не са или не биха записали детето си? bouquet

# 1
  • Мнения: 2 553
Моят отговор е "Не".

Бях я записала за 1 седмица, но не бях убедена, че тази конкретна кухня предлага най-доброто за дъщеря ми. Освен това трябва да се съобразявам с времето навън, т.к. сме сами и ако вали например няма как да ходя за храната ...

# 2
  • Мнения: 393
Смятам да запиша Дари на кухня. Храната е прясна, вкусна и питателна.  Peace Единственото неудобство е, че човек трябва да се съобразя с метеорологичните условия.

# 3
  • Мнения: 27 524
Анкетката и разсъжденията ги има в много варианти в търсачката  Wink

Не. Не виждам смисъл, при положение, че мога да си купя или сготвя същите неща. Аз сама или роднините ми. Нямам голямо доверие на Детските кухни. Ако работим всички, детето ми ще ходи на ясла и градина, така че кухнята пак не виждам да е необходимост.

# 4
  • Мнения: 4 451
Да, ще я записвам скоро. Много съм доволна. Имам опит с голямата ми дъщеря.

# 5
  • Мнения: 4 668
Не мога да гласувам , защото аз НЕ бих го записала на кухня , но го записах , защото всички ми опяваха , че трябвало и колко било хубаво ...
Ами ...  Confused Не смятам , че е хубава храната . Много е рядка и много на дребно , супите също не ги разбирам  Rolling Eyes и не виждам причина да си тъпча детето със супа с надробен сухар примерно ...
В крайна сметка вземах една седмица , той не опитваше храната , аз я изхвърлях , накрая подарих купоните и толкова !

Също смятам , че е по - добре да му приготвя нещо аз или да хапне плод , сирене , кашкавал - няма да умре , ако не е готвено .

Не на последно място за мен си беше голям ангажимент всеки ден да ходя да вземам храната !

# 6
  • Мнения: 1 448
Не, не съм го записвала  Naughty Отнема ми 10мин да му сготвя, знам какво има вътре в купичката и ми доставя удоволствие да му правя аз храната  Heart Eyes Виждала съм кухненската супа, мии бульон с 2-3 парченца храна имаше вътре и накрая какво яде детето - бульон с 2 сухара, какъв е смисъла  ooooh!

# 7
  • Мнения: 6 164
И на мен ми изглеждат много разредени манджите, не знам дали ще се наяде с тях, затова питам.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да.Ходим от около година.Не винаги съм доволна от храната,но Павел си я хапва с охота Peace

# 9
  • Мнения: 3 042
И двамата съм хранила от детска кухня. Доволна съм.

След като Злати тръгна на ясла наскоро престанах да взимам храна. Понеже той не е много редовен на яслата /често се разболява Rolling Eyes/, когато си е в къщи му взимам пак храна от кухнята. За разнообразие, иначе вече е голям и яде всичко.

# 10
  • Мнения: 441
Да записала съм го на детска кухня.Много съм доволна.Храната е добра и разнообразна,а и малкият я харесва.Не знам как е в другите градове,но при нас яденето не е разредено.При нас детската кухня е в яслата,ако смятам ,че не готвят в добри условия как ще си пусна детето после на ясла  newsm78.Слава богу за сега нямам такива оплаквания(за хигиената).

# 11
  • Мнения: 917
ами аз съм и за ДА и за НЕ - взимаме кухня от 7 месечна възраст, тъй като аз работя и нямам възможност да готвя всеки ден по 3 различни неща за малката. отначало хапваше всичко с охота, а сега се насландисва - но тя се насландисва и на моите вкусотии, не само на кухнята. Така че общо взето взимам храна от кухнята, но предпочитам ако имам възможност да сготвя нещо по- разнообразно и по-вкусно и й предлагам от моите неща. само че не винаги имам възможност да сготвя, а това става предимно в събота и неделя и от време на време през седмицата, а през другото време от кухнята. Не е проблем с баба й да отидат да вземат храната, защото кухнята е близо до нас. Абе общо взето от време на време взимам и невзимам кухня. Според зависи, но като цяло не съм твърдо против нея. Иначе си е удоволствие да си готвиш на детенце, стига да имаш време за това

# 12
  • Мнения: 46 430
Това и друг път съм го писала, но ето го пак  Mr. Green

Против:
Защото трябва да си будя детето, за да отида да взема храната.
Защото в горещите месеци няма да я изведа на обяд в най-горещото слънце, защото те са сметнали, че тогава им е удобно.
Защото тук искат да предадем бурканчетата и всеки път да сипват в чуждо.
Защото моя приятелка намери кибритена клечка и малко от вчерашното кремче в супата на детето си.
Защото хигиената е лоша и децата след това лежат в болница с ентероколити и др.
Защото смятам, че има неподходящи за деца под годинка храни (яйце, мляко).
Защото не искам десертът на детето ми да се изчерпва с нишестени кремчета.
Защото готвенето на домашни пюренца отнема 2-3 часа в удобен ден и става дума за 2-3 месеца (до 9-10 месеца предпочитам купешките, по-еднородни са, вкъщи не мога да ги пасирам така, а след 1 година мина на обща храна).

# 13
  • Мнения: 832
Да записани сме на детска кухня от 11 месечна възраст взимаме. Вярно има моменти, когато например всеки ден дават за десерт нишестено кремче и на Вики са му омръзнали и не ги яде, но са рядко тези моменти, това да им е кусура. Като цяло съм доволна, хубаво готвят, манджите са разнообразни и съобразени с това, че все пак за малки деца.
Според мен са си голямо удобство детските куни, защото едва ли някоя от нас би готвила всеки ден по три различни манджи, аз лично толкова разнообразно и всеки ден не мога.
А що се отнася до това, че когато вали не може да си я вземем - винаги намирам някакъв начин, или някоя друга майка, която има на кой да остави детето си ще ми я донесе, или баба му, която живее на две пресечки от нас, така че начин винаги се намира, а ако не просто я пропускаме този ден и не я взимаме.

# 14
  • Мнения: 5 103
Записана е на детска кухня, но частна, носят ми храната всеки ден точно в 10,30.
В чашки за еднократна употреба.
Порциите са големи.

Общи условия

Активация на акаунт