Бисквитка в млякото?

  • 4 550
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
Може ли на бебе на 1 месец да се сложи бисквитка в млякото? newsm78
Имам приятелка,чието бебе не се нахранва само с млякото,и иска да пробва с бисквитка в него... Thinking
Аз започнах да давам бисквитки след третия месец.

# 1
  • Мнения: 447
А стига!!! Доживях и такъв въпрос #Crazy Ми да му дава повече грамаж мляко! Просто е! Иначе може и филия да му дава.......

# 2
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Аз сложих чак след шестия  месец едни чичи бейби . Ама май имаше едни бишкоти специални за по- малки бебета  се сещам ама как се казваха нямам спомен.

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Малиииии,егати ужаса.НЕ!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз знам за друг случай - на бебе от малцинствата на същата възраст му слагат в едното шише "сок" от буркана с кисели краставички, а в другото шише - боза...

# 5
  • Мнения: 1 655
Бисквитките съдържат глутен, а той трябва да се избягва поне до 6-ти месец. На едномесечно бебе - само мляко.

# 6
  • Мнения: 6 029
и солетки..............

бе вие нормални ли сте?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

една циганка в шейново нахрани новороденото си бебе със супата, дет дават на родилките....

# 7
  Laughing hahahaможе и кюфтенце и печена сланинка с малко хляб  smile3532 smile3532 smile3532 doh

# 8
  • Мнения: 447

една циганка в шейново нахрани новороденото си бебе със супата, дет дават на родилките....

Това и аз съм го виждала, ама бебето беше на три месеца. Все пак почти паднах като видях как майка му му наливаше супата в устата Shocked Shocked Shocked

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
  Laughing hahahaможе и кюфтенце и печена сланинка с малко хляб  smile3532 smile3532 smile3532 doh

Направо едно кокалче да си го огризка... hahaha

# 10
  • Мнения: 6 029
Това и аз съм го виждала, ама бебето беше на три месеца. Все пак почти паднах като видях как майка му му наливаше супата в устата Shocked Shocked Shocked

на три месеца цигането сигурно фъстъци е ядяло....

# 11
  • София
  • Мнения: 9 826
Има специални бисквитки за бебета,всъщност не се казват май точно бисквити,а бишкоти.Доколкото си спомням,са на Плазмон.има ги и във вид на прах,като в кутия от АМ.Нека погледне приятелката ти в някой детски магазин! PeaceНе съм сигурна обаче,че стават за такова малко бебе.

# 12
  • Мнения: 447
на три месеца цигането сигурно фъстъци е ядяло....

и ракия лющило  Joy Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 6 029
тази дама спечели място в моя подпис с този въпрос!

# 14
  • София
  • Мнения: 9 826
тази дама спечели място в моя подпис с този въпрос!
Извинявай,но не мислиш ли,че е прекалено,нищо лично,но все пак  bouquet.Момичето пита,явно си мисли,че ще получи адекватни отговори.

Общи условия

Активация на акаунт