Трябва да търсим начин,нали!?

  • 1 202
  • 11
  •   1
Отговори
Аз съм на 19год.имам акушерска пареза която с помоща на родителите ми лекуваме от както съм родена,но все не става CryПрекарала съм живота си по болници три операции но.....всички лекари казват че немога да се оправя.Но аз съм оптимист човек и все си мисля че някои ден ще съм "нормална".Мисля си че примерно в Америка може да има болница в която да лекуват и това.Ако някой може да ми помогне нека ми пише..........

# 1
  • София
  • Мнения: 4 412
Гери, пожелавам ти да се намери лек за теб Hug За да ти дам стимул дотогава учи, намери нещо интересно, например учи английски, за да можеш в Америка да си говориш спокойно.
Исках да ти разкажа, за едно момиче от квартала ни, също на около 19 години. Днес разбрах, че клюкаркте му завиждат и ми стана тъжно от една страна, но от друга си казах "Браво на детето". Момичето предполагам е с  луксация, много й личи при ходене, но винаги е добре облечена, много подържана, има достатъчно самочувствие, днес разбрах, че й завиждат, защото има гадже newsm78
Пожелавам ти и теб да срещнеш прекрасни хора, прокрай тях ще има и завистници, но такъв е живота  bouquet

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 14:32 от tigonew

# 2
  • Мнения: 409
Здравей!

Аз също имам син с АП той е само на 1 и 10 месеца.  Ти сигурно доста си чела за АП и знаеш, че много е важно каква е парезата, кога е запонало да се работи...какво е постигнато!

За да правиш операция на 19 год (на тази възраст микрохирургия мисля не се прави  newsm78) предполагам е много важно какво е състоянието на ръката в момента, използваш ли я и колко я използваш ... мисля, че операциитя, който тук в БГ правят са за транспозиция (ако се изразявам правилно  Embarassed ) ... на мускулите. Имаше едно майче от Варна, чийто детенце, ако не се лъжа на 12 год го оперираха в Плевен и сега детенцето е доста добре.  прочети в темата АКУШЕРСКАТА ПАРЕЗА, даже най-добре пиши там, понеже темата се чете от майчета на дечица с подобен проблем и ще видят повече хора, запознати с това

а ето и линка към темата... http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84168.0 в темата има и сайт на фондация на децата с АП, абе има доста писано!

УСПЕХ  Hug

# 3
  • Враца
  • Мнения: 871
Мога да ти дам само нашата силна прегръдка....стискам ти палци!

# 4
  • Мнения: 572
Мила ние могем да те подрепяме и да сме с теб!

# 5
  • Мнения: 3 914
Трябва да търсим начин,нали!?
О да,живота си давам дъщеря ми на 19 да прилича на теб Hug

# 6
  • Мнения: 190
Никога не губи оптимизма си и най най най-вече никога не губи вярата в себе си!!!
От сърце ти желая да откриеш правилния, лек и безпрепятствен житейски път!!!!!!!

# 7
  • Мнения: 2 116
Никога не се предавай!  Peace   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 585
Здрасти Гери.

# 9
  • Мнения: 349
Бори се Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 333
Geri, ти си повече от едно нормално момиче   bouquet ти си боец с желание за нещо по-добро в живота!!!

Продължавай да търсиш правилният начин за лечение и вярвай че го има!  С теб сме!

# 11
  • Мнения: 2 084
Гери стискам ти палци!

Общи условия

Активация на акаунт