Изкуствени мигли на лентички като на Азис

  • 3 148
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Някой знае ли от къде мога да се снабдя с изкуствени мигли на лентичка като тези на Азис и Роси Нобева? От салоните ли, от парфюмериите ли и на какви марки? По парфюмериите съм виждала само някакви долнопробни, ужасни, пласмасови такива...А не искам да си слагам от онези, на снопчетата, дето се лепят, защото съм чувала, че като почнат да падат едно по едно, ставало гадно.

# 1
  • Мнения: 47
Никой ли не знае  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 540
Никога не съм слагала изкуствени мигли, но доколкото знам навсякъде се продават такива на лентички. Аз лично по магазините не съм виждала на снопчета...

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Мдаа и на мен ми е интересно,само като гледах как лесно си ги слага и маха и на мен ми се прииска,но по малък размер де,щото неговите са от "травеститските". Laughing

# 4
  • Мнения: 1 313
Купих си преди време на снопчета на Фингърс, но са подредени като цял ред мигли и си сложих само така да се видя - неестествено ми се видя. Не съм ги лепила, пазя ги за специален случай. Според мен е добре при силен вечерен грим и подходящо облекло, за ежедневието- едва ли. Все пак и на мен ми е много интересно къде продават такива като на Азис за многократна употреба.
Карчева, на теб за какво са ти такива мигли - твоите изглеждат повече от прекрасни!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Ето тук продават мигли в това студио на Криолан.
http://users.cjb.net/belle-vue/pag.%203.html
Те са си професионални.Не съм ги пробвала обаче.

Слагала съм на снопчета.Ефекта беше жесток/по-добър ,отколкото цели мигли,но и доста по-увреждащ.За това и не бих повторила този вариант/.

Преди 10тина дни имах случай,в който сложих цели на Макс Фактор.Гримьорката ми ги сложи.С професионалния си грим стоеше много хубаво,но някак по-изкуствено.Почти като на Азис.

Тези на снопчета издържат за по 2 седмици някъде.

Целите от 12 до 24 часа.Не трябва да се мокрят,за да не се отлепят.Има и водоустойчиви де.
Преди да легнеш ги михаш.

Трябва да си купиш и специално лепило.И някой гримьор да ти покаже как да си ги слагаш-без да навредиш на твоите си мигли.

Това е ,което се сещам.Ако са много големи и стоят изкуствени-може да се отрежат до желаната големина.
Има различни видове-след малко ще прикача няколко снимчици.

Надявам се-съм била поне малко полезна! Peace

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Исайкова мерси много за инфото  bouquet.
Ламаринке мерси и на тебе  bouquet,ама са уредели мойте нещо. Crazy
Ей тез ми харесеха:

# 8
  • Мнения: 47
исайкова, точно този тип мигли търся!! навсякъде ми пробутват едни такива редки, гадни....искам такива, няма ли ги в България??

# 9
  • Мнения: 35
Аз си взех миналата седмица от едно малко магазинче на Солунска. Не са толкова гъсти като на снимката, но стоят много естествено. Магазинчето е за козметика и се намира на Солунска, като тръгнеш от Хр. Ботев, малко преди пресечката с княз Борис, от ляво на улицата.
Приятелката ми си взе също, нейните май са малко по- гъсти. За съжаление това бяха последните и ние ги ограбихме  Laughing Предполагам, че ще докарат пак. Ако искаш като минавам от там мога да проверя и да пиша ако има   newsm03

# 10
  • Мнения: 1 941
Аз имам едни мигли, като тея дето ги е показала КАРЧЕВА. За една година пет пъти се пробвах да ги сложа и петте бяха неупсешни. Незнам защо или е много трудно или аз нещо не правя като хората, но не могат да ми полепнат баш по линията на естествените мигли .... #Cussing out #Cussing out

# 11
  • Мнения: 865
и аз да не остана по-назад ще отида да си взема,но нося и лещи,дали няма да има проблем.на светло как стоят? newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз имам едни мигли, като тея дето ги е показала КАРЧЕВА. За една година пет пъти се пробвах да ги сложа и петте бяха неупсешни.
Я  дай да ги скивам Laughing.

# 13
  • Мнения: 1 941
Утре ще ги снимам, че сега не ми се вади фотоапарт, кабели, тинтири минтири ...

# 14
  • Мнения: 1 313
Карчева и кошничката, от къде ги купихте тези?

Общи условия

Активация на акаунт