Дънкови якета

  • 2 116
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Момичета, знаете ли къде може да се намери разнообразие от хубави дънкови якета? Във всеки магазин има по 1-2 бройки. Търся си яке за едни нови дънки Esprit, те са от светъл дънков плат, но не мога да нацеля нищо близко до тях...
Благодаря ви за помощта!  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 053
ми,май ще трябва да по обиколиш,знам ли  Thinking

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз не мога да ти помогна, но предполагам, че където се продават дънки, дънкови поли и т.н., трябва да има и якета.Обиколи повечко магазини и разгледай.Все някъде ще има.Може пък някой да се сети за магазин за дънкови облекла.
Успех! Peace

# 3
  • Мнения: 413
Аз не мога да ти помогна, но предполагам, че където се продават дънки, дънкови поли и т.н., трябва да има и якета.Обиколи повечко магазини и разгледай.Все някъде ще има.Може пък някой да се сети за магазин за дънкови облекла.
Успех! Peace

Обиколих 100 магазина, навсякъде има по 2-3 варианта най-много...Не знаех,че дънковите якета са толкова трудно откриваеми! Rolling Eyes
Но няма да се отказвам! Grinning

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз не мога да ти помогна, но предполагам, че където се продават дънки, дънкови поли и т.н., трябва да има и якета.Обиколи повечко магазини и разгледай.Все някъде ще има.Може пък някой да се сети за магазин за дънкови облекла.
Успех! Peace

Обиколих 100 магазина, навсякъде има по 2-3 варианта най-много...Не знаех,че дънковите якета са толкова трудно откриваеми! Rolling Eyes
Но няма да се отказвам! Grinning
Може да се смееш, ама се сетих Mr. Green-може да има на някой пазар. (Аз нали съм си от Стара Загора Heart Eyes и се сещам, че на един от пазарите там-Руския пазар, има няколко маси с дънкови облекла.Имаше и якете).
Та по този повод се сетих-защо не погледнеш и по пазарите.Може да изскочи нещо там newsm78

Общи условия

Активация на акаунт