Мебели по поръчка?

  • 660
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 591
Може ли някой да ми даде координати? Намерих много стара тема за тази фирма за мебели по поръчка, чудя се къде да ги открия... Бих искала да проверя в повечко фирми / места. Нямам възможност за твърде скъпи изпълнения, а малките размери на апартамента задължават всички мебели да са по поръчка, не стандартни - не искам да имам "въздух" над мебелите - неизползваемо пространство... Уви, нито стаите, нито кухнята, го позволяват. Ако някой има впечатления от друга фирма, правеща мебели по поръчка - по клиентски проект - ще се радвам да го сподели. И добри и лоши - във втория случай ще знам какво да избягвам. Особено ме интересува и спазването на сроковете, много държа да се свърши с ремонта преди появата на бебо... а времето е доста ограничено.

Благодаря...

# 1
  • София
  • Мнения: 430
Ще подновя темата като помоля и аз някоя мама ако е правила детски мебели по поръчка да сподели с нас. Интересуват ме всъщност фирми, които да правят такива със заоблени краища  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 272
опитай в този подфорум http://www.bg-mamma.com/index.php?board=51.0 или с търсачката

Общи условия

Активация на акаунт