На кого първо казахте ,че сте родила :)

  • 7 374
  • 272
  •   1
Отговори
  • Мнения: 424
спомняте ли си кой беше първият човек освен акушерките и лекарският екип, който разбра за голямата новина ? каква беше реакцията Grinning
чакам да споделяте спомени  Grinning

# 1
  • Мнения: 75
След като родих се обадих на мъжа ми.Той научи пръв,че сина ни се роди.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Не си спомням newsm78Сигурно ще е било на някоя приятелка,която ми се е обадила.Съпругът ми и свекъра и свекървата чакаха пред опер.блок.

# 3
  • Мнения: 270
На мъжа ми.

# 4
  • Мнения: 5 103
Ми мъжа ми беше в болницата и ме видя, после се обадих на мама  Laughing , но тъй като бях със секцио и всички знаеха датата и часа още час след раждането телефона ми прегря Mr. Green

# 5
  • Мнения: 46 515
Първи (даже преди мен) е разбрал мъжът ми  Simple Smile  докторът му звъннал, когато са извадили бебето, аз бях под пълна упойка  Laughing
Като се посъвзех, звъннах на лекарят, който ми следеше бремеността и на Мооn, която веднага уведоми майките в дира  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 391
На мъжа си се обадих първо, понеже бях отишла малко по-рано в болницата и постоях, та когато му звъннах да му кажа, че имаме син, той си помислил, че скучая и не мога да спя, та за това му се обаждам  Crazy

# 7
  • Мнения: 2 019
на мъжа ми

# 8
  • Мнения: 11 004
Понеже бях със секцио, всички знаеха деня и горе-долу часа на операцията, така че бяха в готовност. Първо се обадих на таткото, после на сестра ми.

# 9
  • Мнения: 545
На таткото, разбира се.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Мъжът ми разбра пръв/преди мен защото бях спълна упойка/,а след като се освестих се обадих на майка ми.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 064
Таткото  спеше и не можах да го събудя Laughing С майка ми се свързах първо, после с приятелки... Не помня поредността добре, бях доста замаяна след цяла нощ раждане и упойката за шиенето...

# 12
  • Мнения: 4 967
На мъжа ми, който ме закара до болницата и отиде у баща ми да чака новини. След това на мама.  Това беше при второто ми раждане.  При първото мъжът ми, майка ми, баща ми и баба ми чакаха пред болницата и нямаше нужда да им звъня.
През двата часа, които стоях в коридора под наблюдение пуснах смс-и на много приятели и роднини. Получавах и отговори и обаждания и така неусетно мина времето до преместването ми в стая - и при двете раждания  Grinning

# 13
  • Мнения: 576
Мъжът ми беше с мен. От реанимация се обадих първо на майка ми!

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Така стана, че на раждането присъства първата братовчедка на баща ми. Тя побърза да му звънне. Мама и татко от своя страна събудили мъжа ми. И аз като му звъннах, той ми каза първо Честито  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт