Почти никакви околоплодни води и нормални тонове ?!?!?

  • 699
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 205
Много моля ако някоя мама е имала тази диагноза в 9-ти месец да ми каже как са процедирали при нея. Преди 2 седмици водите ми бяха намалели, а днес на прегледа ми казаха, че почти никакви го няма... но все още може да се почака за раждането - няколко дни, като следим тоновете всеки ден. Препоръчват ми секцио, а аз не искам. Каква е опасността за бебето така без води и дали щом са ме пуснали все пак да се прибера в къщи - не е толкова зле положението. Много се притеснявам!

# 1
  • Мнения: 171
аз бях така всяка седмица ми намаляха водите  и 16 дни преди термин почти нямах води лекарката ми каза че няма смисъл да чакаме и да се притесняваме сложи ме на система аз бях с 3 см. разкритие вече и след 3 часа родих нормално

# 2
  • Мнения: 941
мисля,че няма страшно,щом има нормални тонове.И при мен бяха намалели водите,но бебето беше добре,леко раждане Peace

# 3
  • Мнения: 4 915
При такава ситуация в Майчин Дом-София бъдещата родилка я следяха 2-3 пъти дневно за тоновете на бебето. Два пъти неуспешно се опитаха да предизвикат раждане със системи, накрая роди със секцио.

# 4
  • Мнения: 9 973
Сигурно ти е секциото

# 5
  • Мнения: 2 807
Доколкото разбирам не си ангажирала лекар...

Знам, че ако водите наистина са изтекли, бебето трябва да се роди до 24 часа!!!
Т.е. раждането се предизвиква.

Консултирай се и с друг лекар.
Предложете пари, за да ви обърнат нужното внимание!

Успех и здраво бебче ти желая!  Hug


# 6
  • Мнения: 114
Аз със първата бременност имах много малко води и нямах никакви проблеми.Но ако са изтекли е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт