При бременност--С какво си мажете тялото след баня..?

  • 1 611
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
При бременност--С какво си мажете тялото след баня..? Моята масажистка ми каза 4е бременните трябва да се  масажират само с зехтин. Каза ми , че  не трябва да се ползват  антицелулутни кремове-това добре, за всички лосиони за тяло--а аз съм със суха кожа, за всякаквии масла-етерични-аз и без това не ползвам такива. ИМа ли някакъв подходящ лосион който знаете примерно хем за хидратиране на кожата хем за стрии или отделно?

# 1
  • Мнения: 4 371
Козметиката на Чико. Не знам обаче какво точно имат, а и не съм ползвала.

# 2
  • Мнения: X
През цялата бременност се мазах с бебешко олио и отгоре с лосиона на Нивеа за суха кожа. Резултата - нито една стрия.

# 3
  • Мнения: 27 524
С лосиони и антицелулитни кремове. Няма проблем. Със зехтин може да се е мазала баба ми, аз живея в друг век  Wink

# 4
  • Мнения: 1 163
Kakво ще кажете за масажния продукт против стрии на Кокона Козметикс. А си го купих вчера от изложението на Произведено в BG  и днес се намазах. Мирише много приятно но трудно се размазва.
Накой ползвал ли го е?
http://www.kokona.net/kokona/bg/index.html

# 5
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
С Чико -Мамми Донна или Бюбхен

# 6
  • Мнения: 4 546
крем против стрии на Дева. пише, че е подходящ за бременни.
антицелулитнети не се препоръчват, защото съдържат кофеин.
мазала съм се и с обикновен крем за тяло, но на марка, на която имам доверие. не бих се мазала сега с нещо, което за 1ви път чувам.
и все пак, по-добре се чувствам с този против стрии - малко по-тежък е от обикновения.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 902
Мажех се с Дева- против стрии. Ефектът- отличен, не знам дали е от крема или си е от типа кожа.

# 8
  • Мнения: 17 402
С крема против стрии на Дева.

# 9
  • Мнения: 341
крем против стрии на Дева. пише, че е подходящ за бременни.
и все пак, по-добре се чувствам с този против стрии - малко по-тежък е от обикновения.

И аз с Дева против стрии. Знаех, че е добре да слагам мазен крем и този е точно такъв - тежичък, плътен крем. Появата на стрии според мен е въпрос основно на предразположение, но все пак с Дева упорито, ежедневно от 4-5-тия месец до края, с огромен корем с едро бебе, нямам нито една стрия.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
Доскоро се мажех с един доста мазен масажен крем с какао, въпреки че кожата ми не е толкова суха. Simple Smile

# 11
  • France
  • Мнения: 726
Единствено и само зехтин, обработен на водна баня. По време на бремеността качих 24кг и нямам стрии.

# 12
  • Мнения: 6 164
С Мама Дона на Чико. Стриите са до кожа, някои имат, други нямат, дори да се мажат с едно и също. Етерични масла не са подходящи, за антицелулитни кремове съм чувала същото, заради някаква съставка в тях, но не помня подробности.

# 13
  • Мнения: 17 402
Kakво ще кажете за масажния продукт против стрии на Кокона Козметикс. А си го купих вчера от изложението на Произведено в BG  и днес се намазах. Мирише много приятно но трудно се размазва.
Накой ползвал ли го е?
http://www.kokona.net/kokona/bg/index.html

Аз го ползвах през първата бременност. Хубав е, трудно се размазва, но пък мирише по- хубаво от Дева-та.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт