Побърках се... започнах да си хапвам бебешка храна

  • 1 521
  • 37
  •   1
Отговори
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Има ли други като мен?  Embarassed
Започнах да ям неща които винаги съм смятала за неприятни ... мляко с грис, бебешки супички и пюренца, а сега вечерям кисело мляко с обикновени бисквити   Joy

# 1
  • Мнения: 27 524
Не съм от твоята порода  Stop  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 924
Добре дошла в клуба hahaha
Аз съм непрекъснат фен на бебешките кашички от раждането си досега...

# 3
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз още от момиче си купувах бебешки пюрета(плодови) и много ги харесвах,а пък бисквити.... с мляко....eat

# 4
  • Мнения: 2 567
Хе-хе. И аз съм била явно от твоята порода  Simple Smile Много обичах плодовите пюрета, а пък за храната от кухнята умирах  Laughing

# 5
  • Мнения: 6 164
И аз често му дояждам и се учудвам, че ми харесва.

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Преди 19 години майка ми взимаше и на мен храна от детската кухня покрай сестра ми /разликата ни е 13,5 години/. Докато бях бременна първия път си купувах детски пюрета и каши да ги пробвам и сега също.

# 7
  • Мнения: 686
Пробваи с месните пюрета hahaha
Иначе и аз уважавам кашичките Laughing

# 8
  • Мнения: 173
И аз много си падам по бебешките кашички. Сега как ще си хапвам заедно с бебка ммм  Crazy

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
от време на време дояждам някое пюренце, но мнооого рядко

# 10
  • Мнения: 4 784
Мразя грис и не мисля да го прояждам, даже не ми се гледат надробени попарки, не че няма да ги приготвям, но да ги ям...... Naughty

# 11
  • Мнения: 2 936
никога не съм опитвала бебешката храна.... Crazy само за топло и студено!!!

# 12
  • Мнения: 505
Моята сестра и до сега си хапва от банановата каша на дъщеря ми Stop

# 13
  • Мнения: 2 757
И аз дояждах пюретата на Давид, но само домашно приготвените зеленчукови и месни. Иначе купешки каши и плодови пюрета обожавам от дете. Даже като студентка имах един период карах само на каши Слънчо - бях вманячена в тях и хората ми се смееха, ама не ми пукаше  Crazy

# 14
  • Мнения: 2 677
Добре дошла в клуба hahaha
Аз съм непрекъснат фен на бебешките кашички от раждането си досега...

.... и на остатъците от плодовите и месни пюрета, и на АМ....  Embarassed
Кашите си ги ядем на равно. Особено бисквитените! Мууууцка!
Честно да си призная, сухата субстанция, а и не само на АМ-то, са ми толкова вкусни, че направо не мога да се въздържам.  Mr. Green В аптеката ме гледат странно и все ме питат: "Ама той твоят син по колко яде?"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт