Анатомични или ортопедични матраци?

  • 15 663
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 587
Спя на матрак от преди 12 г, с пружини. Никога не съм имала друг. Обиколих доста магазини и видях че Бг пазар има голямо разнообразие. Най - много ми допадат Нани цена/ качество. Но не зная кое е за предпочитане. Повече анатомичност : Мармара мемори? Или по голяма ортопедичност - по - твърди newsm78

# 1
  • Мнения: 5 178
Ами аз пък към Нани съм най-скептично настроена, пробвах го в Мебелна палата и пружините му издрънчаха, ми то нов дрънчат, а какво ли ще е след 1 година

# 2
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
и на мен ми е интересно кое е по-добро,ще следя темата  Peace

# 3
  • Мнения: 1 449
Ние сме с английски матрак, ако мебелна къща "Ралица" не са мошенници  Joy
Дъщеря ми спи на латексов матрак и казва, че никъде не й е толкова удобно. Затова сега купихме за  другото си жилище такъв за спалнята http://www.ekon-bg.com/latex/

# 4
  • Мнения: 5 178
И ние след голямото обикаляне се спряхме на Екон, пенолатекс. Скъпички са да, но пък няма кво да скърца

# 5
  • Мнения: 1 655
Бихте ли дали координати на магазините, където продават матраците Екон. В сайта им има само телефони. А някой използва ли техни възглавници, те как са?

# 6
  • Мнения: 5 178
Поне тук във Варна почти във всички магазини за мебели предлагат по каталог Екон, а иначе склада се намира в двора на Янчо Костов в ЗПЗ.
И на възглавничките сме сторили мерак, имат 2 модела с гърбица и без едните са по 15, другите по 10 лв

# 7
  • Мнения: 1 449
Бихте ли дали координати на магазините, където продават матраците Екон. В сайта им има само телефони. А някой използва ли техни възглавници, те как са?

Поръчах си го оня ден в Деница Младост на 1 етаж.

# 8
  • Мнения: 1 655
Бихте ли дали координати на магазините, където продават матраците Екон. В сайта им има само телефони. А някой използва ли техни възглавници, те как са?

Поръчах си го оня ден в Деница Младост на 1 етаж.
Благодаря   bouquet

# 9
  • Мнения: 170
Имам проблеми с гръбнака и преди 1 година се спрях на ортопедичен ЛАТЕКС.Повече от доволна Peace

# 10
  • Мнения: 1 655
Днес се сдобих с възлгавница от Екон, на първо четене е доста удобна. Нямам търпение да я изпробвам Simple Smile

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 418
Svetla1 как е възглавницата, удобна ли е наистина? И от кои си взе класик или анатомични?

# 13
  • Мнения: 587
Аз си харесах матраци Нани -" Мармара мемори" почти целия е от тази новата материя, мисля че пенолатеь се казваше. Много са мекички и се огъват потялото, а след това сами възстановяват формата си. Дебелината им е 18 мм. Харесах си и подматрачна рамка с дитанцонно за повдигане на глвата и краката ................... много е хубава , но и мноооооого скъпа! Дали си заслужава. Видях ги в Аква център Варна.

# 14
  • Мнения: 1 655
Svetla1 как е възглавницата, удобна ли е наистина? И от кои си взе класик или анатомични?
Взех си от класическата (правоъгълна) форма, но малко по-дълга - 60 см и от по-високите. Не знам защо, обаче тази възглавница много лошо мирише, така ли трябва да мирише латекса по принцип? През нощта ме заболя кръста по някое време и я връчих на мъжа ми. Не знам дали възглавницата е проблема, тази вечер ще я пробвам пак. Иначе доста удобно се чувствам с нея.

Общи условия

Активация на акаунт