Какъв подарък да си изберем?

  • 1 914
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Скоро беше кръщенето на малчо и имаме за задача да си изберем подарък от кръстника му.Все още колебанията ми са между активна гимнастика и проходилка, какво ще ме посъветвате да си изберем?

# 1
  • Мнения: 3 760
Активна гимнастика.
Проходилката е противоречива ... най-малкото излишна  Peace

# 2
  • Мнения: 4 399
При всички случаи активна гимнастика. Проходилката е вредна, отречена от медицината и абсолютно ненужна.

# 3
  • Мнения: 4 629
Още един глас за активната гимнастика и против проходилките

# 4
  • Мнения: 5 790
Активна гимнастика, разбира се. Вече са ти казали за проходилката.

# 5
  • Мнения: 2 616
Защо я отричат проходилката, как се учат децата да ходят без нея тогава? Извинявайте за невежеството, ама....

# 6
  • Мнения: 14 133
Още един глас за активната гимнастика и против проходилките
И още един за активната гимнастика!!!!

# 7
  • Мнения: 4 546
Защо я отричат проходилката, как се учат децата да ходят без нея тогава? Извинявайте за невежеството, ама....
както преди да изобретят проходилките  Laughing
активната гимнастика от колко до колко месеца се ползва?

# 8
  • Мнения: 2 631
Против проходилките! Naughty

Ами учат се, като от рано го оставяш на земята - първо ще се научи да лази, за сяда, да става и сяда, да се изправя по мебелите.... а накрая да пристъпя между мебелите, държейки се, а после ще се пусне и ще проходи само.
Също - оставяне в кошарата/креватчето, където се изправя, укрепва мускулите и пр.
Без проходилка дъщеря ми проходи на 11 м., синът ми също. Peace

# 9
  • Мнения: 1 264
Проходилка. Peace

# 10
  • Мнения: 68
Твърдо за активната гимнастика!!!!!! Не допускай проходилка до бебето Naughty

# 11
  • Мнения: 362
 и аз съм за активна гимнастика Peace Въпреки че нашия малчо не се е появил от сега знам че ще има такава гимнастика

# 12
  • Мнения: 620
Гимнастика!!!
Проходилка ще ти свърши работа за месец-два, а пък може да се случи така, че и само няколко месеца. После ще се чудиш какво да я правиш. А и аз лично мисля, че децата трябва да се учат да ходят по естествен начин. 

# 13
  • Мнения: 5 401
Активна гимнастика! Изключително полезно и забавно занимание за малчовци над 3 месеца. Моят дребензи все още чат-пат поглежда към нея, а е вече на 10 месеца.

Проходилка ще ти свърши работа за месец-два, а пък може да се случи така, че и само няколко месеца. После ще се чудиш какво да я правиш. А и аз лично мисля, че децата трябва да се учат да ходят по естествен начин. 

И аз мисля така!   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 015
Активна гимнастика  Peace

Общи условия

Активация на акаунт