проблем със секса

  • 3 643
  • 46
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!

Обръщам се с един сериозен поне за мен сексуален проблем! Знам, че форумът не е точно с такава насоченост, но се надявам да откликнете на поста ми и да получа достатъчно добри съвети от вас. Обръщам се именно към вас, защото по мои впечатления всички тук сте сериозни хора, с опит и знам, че при вас мога да намеря сериозно отношение спрямо моя проблем.
От близо месец имам нов приятел, всичко върви прекрасно, той има наистина невероятно отношение към мен! Проблемът е, че от няколкото опита за секс помежду ни (5-6 вече)не излиза почти нищо! Аз не мога да се отпусна достатъчно, той съответно, виждайки това също губи всякакво сексуално желание! Всичко тръгва по план - и двамата сме достатъчно възбудени, но някъде "по трасето" нещата се губят. Наистина не знам какво се случва?
Досега с всичките ми сексуални партнъори нещата са се получавали. Тук естествено отново давам всичко от себе си, но явно притеснението си казва думата. (тук трябва да отбележа, че той обръща наистина достатъчно голямо внимание на любовната игра, проблемът поне според мен не идва от прекалено бързото достигане до самия акт)
Искам да знам дали и на вас се е случвало нещо подобно и как сте го преодоляли, защото наистина ме е страх, че скоро този проблем ще попречи на развитието на връзката, а аз наистина държа на този  човек и не искам да го губя!

# 1
  • Мнения: 3 405
Здравей katta, каквото и да се напише в отговор на твоя въпрос ще се отнася за отговорилия. Наистина споделенето на проблема дава някакво успокоение, но не и решение.
Допитай се до специалист, това е моят съвет Peace
Желая ти успех!

# 2
  • Мнения: 238
 Добро утро!
 Преди няколко години бях на едно обучение в чужбина, където се запознах с едно много мило момченце. Аз много го харесвах, а той толкова се беше влюбил, че ми предлагаше да се оженим и даже мечтаеше за много деца. Да обаче имаше проблеми в секса. Всичко хубаво, точно както казваш, но в определения момент нищо. След много размисъл, накрая се отказах. Беше ми много мъчно дълго време, даже си пишехме писма, но според мен колкото и да обичаш някой съвсем без секс не може, още повече ако ще градите нещо в бъдеще. В един момент секса би се оказал камъчето, което обръща колата. Мисля, че първо трябва двамата да си поговорите и ако трябва да си дадете малко повече време, в крайна сметка нещата може да се подредят. Опитайте се да разберете къде точно е проблема, ако трябва даже заминете някъде за ден два. Не мога да ти кажа нищо повече освен, че ти пожелавам всичко да се оправи, защото много добре ми е ясно какво ти е. УСПЕХ!!

# 3
снощи говорихме по въпроса и мисля, че нещата ще допрат до  още един-два опита...колкото и да има търпение момчето смятам, 5-6-7 опита са достатъчни да разберем дали нещата ще се получат или не. Или пък може би бъркам, не знам! Другото, което исках да попитам дали едно известно въздържане от секс (примерно за няколко дни или седмица) би помогнало в тази ситуация??

# 4
  • Мнения: 238
 Ама вие нон-стоп ли пробвате?

# 5
ами от три дена всеки ден! Хммм..тук май сме сбъркали?!

# 6
  • Мнения: 238
 По-спокойно! Така няма да стане. Починете си малко, даже може и ден два да не се виждате, то това да не е състезание?

# 7
ок, мерси много...и аз отчетох това като избързване между другото, но истината е, че като се видим наистина ни идва желанието  Simple Smile Явно една пауза ще ни дойде добре!

# 8
и все пак ..как мога да се отпусна, аз поне в това главно виждам проблема..истината е, че с всеки изминал опит аз все повече и повече се притеснявам! А и не знам това пробване докога може да продължи (едва ли до безкрай)!

# 9
  • Мнения: 238
 Извинявай за въпроса, но на колко години си?

# 10
21....очаквам всеки момент да ме нападнеш за глупавите ми изказвания по отношение на отпускането!:)

# 11
  • Мнения: 3 405
21....очаквам всеки момент да ме нападнеш за глупавите ми изказвания по отношение на отпускането!:)

Искаш съвет или очакваш да те нападнат?

# 12
  • Мнения: 238
 ?????
Може да се виждате и да си лягате вечер без да се стремите към секс, то по някое време ще си дойде от само себе си! Grinning

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
и все пак ..как мога да се отпусна, аз поне в това главно виждам проблема..истината е, че с всеки изминал опит аз все повече и повече се притеснявам! А и не знам това пробване докога може да продължи (едва ли до безкрай)!


Я кажи с думи прости в какво точно се изразява невъзможността ти да се отпуснеш?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 212
и все пак ..как мога да се отпусна, аз поне в това главно виждам проблема..истината е, че с всеки изминал опит аз все повече и повече се притеснявам! А и не знам това пробване докога може да продължи (едва ли до безкрай)!
Според мен точно това те кара да блокираш - непрекъснатото очакване, дали този път ще се "получи", и страхът, че ако не стане и сега, няма смисъл да продължавате и други такива. Понякога нещата не се получават от раз, не си поставяйте ултиматуми от типа "ако не стане след още 2-3 опита се отказваме" Натоварваш си психиката така и естествено няма как да се получи. Просто опитай да не го мислиш толкова  Hug

Общи условия

Активация на акаунт