Много ме хапе това дете....

  • 488
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Дами, помагайте! Моето малко зверче много ме хапе! Това продължававече повече от месец. Интересното е, че хапе само мен. Дали са зъби, дали някаква приумица не знам, но... не се търпи! Само да седна и се почва, зъбките са острички и е доста гадно и болезнено бих казала...
Така, че хайде помагайте със съвети, плийзззз  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 622
Бебо още няма зъбки, но прочети тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181367.0

# 2
  • Мнения: 305
Обясни му че мама я боли и че не е правилно да прави така.Непрекъснато имай под ръка играчки за гризане или му дай биберон за да си чеши венците.
И при нас имаше такъв момент, после пък започна да си яде ръцете, така се оправиха нещата.

# 3
  • Мнения: 473
Скоро четох в списание "Моето дете" мисля че беше втория брой, че децата хапят майките си в израз на любов и обвързаност. Моят племенник непрекъснато хапе майка си и аз като й го казах тя много се изненада. Явно хапейки малчуганите хем привличат вниманието към себе си, хем изразяват любовта си. Но в никакъв случай не го удряй като те ухапе, защото много ще се уплаши и няма да разбере защо си го ударила.

# 4
  • Мнения: 2 309
Предполагам, че е фаза, която ще се израсте. При нас преминава нещо подобно, но с удряне и то на точно определени хора.

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
при моя син това е проява на любов. малко болезнена понякода. когато аз го целуна, той винаги се обръща да ме целуне по бузата. Понякога е като вакум, понякога пуска и някой зъб, но поне знам че е от любов  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 6 164
И Криси много ме хапе, но и татко си хапе, не само мен. Laughing Не знам любов ли е какво е, но се хили като варена тиква, като викам "Оооуу". Някаква игра е за него това.

# 7
  • Мнения: 5 391
При нас преминава нещо подобно, но с удряне
И при нас, не мога да разбера дали е проява на радост това удряне или съвсем тенденциозно ни шамаросва Rolling Eyes

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз също мисля, че е от любов, но просто ме побърква. Страшно се забавлява, когато го бутам или особено като пищя. Гледам да не го шамаря, ама едва се одържам. По цял ден повтаря 'тати, тати', а хапе мен. Голяма несправедливост Sick

Общи условия

Активация на акаунт