Моля за разяснение

  • 546
  • 5
  •   1
Отговори
Мили мами , моля за разяснение - подариха ми два крема, които не знам за какво са - само се досещам , но не знам как се ползват : Изписвам буквално какво пише на тях :
1. NIna ricci - extrait de jeunesse time defense extract - предполагам ,че е за очи , ама като не знам френски да не рискувам.....
2. Vichy - purette thermale de nettoyage a l`eau detoxifiante  - синя туба тип "надолу с главата" - представлява бял крем ( ако е за почистване - не е като тези с микрочастици - доста мазен ми се струва за да влиза в контакт с вода - по скоро да е маска??? )

# 1
  • Мнения: 1 540
Мили мами , моля за разяснение - подариха ми два крема, които не знам за какво са - само се досещам , но не знам как се ползват : Изписвам буквално какво пише на тях :
1. NIna ricci - extrait de jeunesse time defense extract - предполагам ,че е за очи , ама като не знам френски да не рискувам.....
2. Vichy - purette thermale de nettoyage a l`eau detoxifiante  - синя туба тип "надолу с главата" - представлява бял крем ( ако е за почистване - не е като тези с микрочастици - доста мазен ми се струва за да влиза в контакт с вода - по скоро да е маска??? )

Само за първото мога да ти кажа - екстракт за защита от времето.

# 2
a kak se polzwa - za lice ili ochi ?

# 3
  • Мнения: 1 540
Не знам мила, не съм го виждала/ползвала този продукт. Само преведох time defense extract ... Предполагам, че ако е 15 мл и по-малко, ще е за очи.

# 4
  • Мнения: 1 952
Не може да е за очи и думата очи да не не споменава никъде.
А другото е ексфолиант за почистване на лицето мисля..от една термална серия имаше.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 057
Мили мами , моля за разяснение - подариха ми два крема, които не знам за какво са - само се досещам , но не знам как се ползват : Изписвам буквално какво пише на тях :
1. NIna ricci - extrait de jeunesse time defense extract - предполагам ,че е за очи , ама като не знам френски да не рискувам.....
2. Vichy - purette thermale de nettoyage a l`eau detoxifiante  - синя туба тип "надолу с главата" - представлява бял крем ( ако е за почистване - не е като тези с микрочастици - доста мазен ми се струва за да влиза в контакт с вода - по скоро да е маска??? )
Първият е подмладяващ екстракт - както е писала и Kremi 73, а вторият - термален почистващ гел (не става ясно дали е ексфолиант) за блестяща кожа с детоксикираща(? - тази дума си я измислих) вода.
Ако дадеш още малко данни, мога да ти кажа повече! Peace

Общи условия

Активация на акаунт