Странни сънища?!

  • 985
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
  Скъпи,мами,много странни сънища напоследък сънувам.Не че съм притеснена от тях,но недоумявам защо точно подобно нещо сънувам,тъй като съм влюбена и щастлива с моя съпруг. Та какво ми се присънва - вече 2 пъти  първият ми приятел,с когото бяхме 5 години и той беше първата ми любов. Но всичко е приключило преди 11 г. Едва ли имам подтиснати чувства към него,но защо точно той? Дори вчера видях негова близка приятелка,която мн.отдавна не съм срещала и от любопитство я питах за него. Живеел в Англия,има детенце и пр. Аз също имам детенце,което беше планувано и доста желано. Питам се защо го сънувам,понеже винаги  търся отговорите. Дали несъзнателно се чувствам неудовлетворена от мъжа ми,който е мн.добър,понеже не е постигнал кой знае какво в живота ,дали че понякога имаме парични затруднения?! Понякога го обвинявам,че при възможностите,които е имал не е направил нищо.Но шанс,на едни им върви повече,докато той мисля няма късмет Rolling Eyes. Но го обичам и никога досега не съм била така влюбена,а това за мен е мн.важно. Ако и вие сте имали подобни сънища,а сънищата излизат наяве,когато съзнанието почива,споделете.Ще ми бъде интересно и да коментирате!

# 1
  • Мнения: 1 426
Е, човек сънува какво ли не. Такива фантасмагории могат да ти се присънят понякога, че косите да ти се изправят. А ти чисто и просто сънуваш човек, с когото 5 години си била много близка. Не се задълбавай в анализи, нали ако беше сънувала примерно най-добрата си приятелка от училище, която не си виждала от 11 години, просто би си казала: я, какво ли прави сега това момиче, как може толкова години нищо да не чуя за нея? - а не би намесвала психоанализата...

# 2
  • Мнения: 473
Аз също като теб съм щастливо омъжена, обичам съпруга си, щастлива съм и защото скоро станах майка на прекрасното ни детенце Мити, не се чувствам неудовлетворена от мъжа ми и въпреки всичко сънувам старата ми любов, която смятах за голямата любов. Понякога даже ми се иска да се чуем да си поговорим, да сподели как живее, добре ли е. Това за мен са абсолютно нормални неща. Не може да си била много близка с някой и да си го обичала истински и след време да не ти изплува спомен в съзнанието. Аз лично приемах бившия за част от живота ми, защото ние с него не си развалихме добрите отношения след раздялата, виждали сме се, споделяли сме различни неща и ми се струва нормално понякога да разбера поне дали е добре.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз често сънувам разни предишни. Не си анализирам сънищата, опитвам се да ги забравя по-бързо.

# 4
  • Мнения: 239
И аз така правя

# 5
  • Мнения: 287
от 5 дни имам подобен проблем и даже се чудех дали да не пусна тема.
 Толкова силно мисля за детската ми любов напоследък и знам, че когато е така и той със сигурност си мисли за мен. Онзи ден дори се срещнахме случайно и той видя и бебката. На следващия ден си писахме смс-и. Като болна съм от тогава!!!Буквално!
 Макар, че съм женена и то от любов и  имам дете сега...много често страдам за тази детска връзка. И знам, че той също страда и много мисли за мен- а си има приятелка от 5 години- но толкова сме се оплели в новия си живот...няма възможност сега изобщо да сме заедно. Знам го и въпреки това от дни се разхождам като попарена и мъжа ми усеща, че нещо не съм наред!
 Днес си направих самоанализ на изтрещялата ми болна психика и реших, че понеже всичко в къщи ми е наред и си нямам никакви нерви та за това сама си ги създавам като си мисля за невъзможни глупости!!! Явно скуката на семейното ежедневие и еднообразните грижите покрай бебката ме карат да си търся лични драми та да си разнообразявам...Абе луда работа!!! #Crazy newsm78

# 6
  • Мнения: 636
Нормален е тоя копнеж по безгрижните години. Все пак тогава не имало ревящи деца, не е трябвало да мислите как да намерите време за себе си, мъжете не са се връщали изморени след работа, а сме ги виждали само в най-бляскавата им светлина. И на мен ми се случва да си мисля за стари връзки, но сякаш не толкова за самите мъже, а за ситуациите, за времето. И съм си поставила диагноза- липсава ми свобода. В това отношение приличам малко на мъж Laughing
От друга страна си харесвам и сегашния живот- малкото слънчице, доброто, работливо мъжленце... Абе нямаме жените угодия и как мъжете да ни разберат като и ние не знаем какво точно искаме newsm78

# 7
  • Мнения: 1 120
И аз често сънувам разни предишни. Не си анализирам сънищата, опитвам се да ги забравя по-бързо.
и аз съм така

от 5 дни имам подобен проблем и даже се чудех дали да не пусна тема.
 Толкова силно мисля за детската ми любов напоследък и знам, че когато е така и той със сигурност си мисли за мен. Онзи ден дори се срещнахме случайно и той видя и бебката. На следващия ден си писахме смс-и. Като болна съм от тогава!!!Буквално!
 Макар, че съм женена и то от любов и  имам дете сега...много често страдам за тази детска връзка. И знам, че той също страда и много мисли за мен- а си има приятелка от 5 години- но толкова сме се оплели в новия си живот...няма възможност сега изобщо да сме заедно. Знам го и въпреки това от дни се разхождам като попарена и мъжа ми усеща, че нещо не съм наред!
 Днес си направих самоанализ на изтрещялата ми болна психика и реших, че понеже всичко в къщи ми е наред и си нямам никакви нерви та за това сама си ги създавам като си мисля за невъзможни глупости!!! Явно скуката на семейното ежедневие и еднообразните грижите покрай бебката ме карат да си търся лични драми та да си разнообразявам...Абе луда работа!!! #Crazy newsm78

монита,мила,внимавай.по-добре не си играй с огъня,че може да си изпатиш.казвам го от опит  Peace
понякога в една връзка може да настъпи продължително еднообразие или спокойствие и това да ни подтикне към ''разнообразие''.вярно,че при мен се случи в детските години и не съжалявам,но нараних човека до мен.та от мого спокойствие и перфектна връзка ...
но при теб,надявам се да отшуми скоро  Hug

# 8
  • Мнения: 5 539

 Днес си направих самоанализ на изтрещялата ми болна психика и реших, че понеже всичко в къщи ми е наред и си нямам никакви нерви та за това сама си ги създавам като си мисля за невъзможни глупости!!! Явно скуката на семейното ежедневие и еднообразните грижите покрай бебката ме карат да си търся лични драми та да си разнообразявам...Абе луда работа!!! #Crazy newsm78

Мисля, че това е отговорът

# 9
  • Мнения: 287
Ламитка, права си, душа!
 вече ми мина:)
 но тези спомени някой път са способни да ме изгубят за дни...

# 10
  • Мнения: 1 937
Фройд твърди, че една от функциите на съня е компенсаторна - изкарва на повърхността подсъзнателни желания, а често и страхове. Склонна съм да се съглася. Случва се да сънувам неща и да изпитвам почти физическа болка.
Гледам да не анализирам в дълбочина. Иначе - горко на равновесието ми. Confused

Това прочетох някъде преди време, стори ми се интересно и съм го копирала даже.

"Съзнанието приписва на определени неща далеч по-голямо значение от други. И си има основателна причина за това. Подсъзнанието разпознава онова, което съзнателния разум често недоглежда. Съществува йерархията на опита. Някои неща имат по-голямо значение за най-вътрешното ни "аз" от други. И съзнанието ни се завръща по-силно от тях. То ги хвърля към нас, както бихме могли да кажем, в сънищата и в спокойните моменти, когато най-малко подозираме присъствието им..."

# 11
  • Мнения: 1 120
Ламитка, права си, душа!
 вече ми мина:)
 но тези спомени някой път са способни да ме изгубят за дни...

съчувствам ти  Hug
преди време сънувах,че сегашния ми приятел,ми изневерява.това ставаше всяка нощ,в продължение на 1 месец.събуждах се със сълзи.през целия ден бях кто смазана.имах чувството,че имам някакъв товар на плещите си.никои не можеше да ме познае през този период.все едно не бях аз.винаги бях умислена и се четеше болка в очите ми.преживявах го все едно е истина.
най-интересното е,че нямах повод за такива сънища,от страна на партьора ми  Shocked никога не ме е карал да се замисля,че той може да ми причини такова нещо.започнах самоанализ до най-малката подробност.не знам дали съм права,но си мисля,че започнах да сънувам тези сънища от страх да не се случи това,което аз бях причинила в предишната ми връзка.
има една приказка,че всичко се връща.е,и на мен ми се върна,макар и в съня,но го изживях,все едно е наяве  Sad

Общи условия

Активация на акаунт