Странен обрив

  • 1 065
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Предимно по ходилата (от долната страна), ръчичките (по дланите), цялата устна (най-вече горната) и по бузите Shocked Не много ситни червени пъпки. Има и тук - там нагоре по ръчичките и крачетата но са 1-2. Лекаря каза алергия, но не уточни. Пила е АБ Цефзил 7 дена - последно завчера сутринта, ако беше от него би трябвало да се появи веднага, яла е билков мед, но не за първи път, както и шоколад. Мазах ходилата вечерта с Пулмекс бебе, но обрива си беше налице и преди него.
На вас случвало ли ви се е подобен обрив? Най.вече се чудя на устничките защо има - пъпка до пъпка  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 339
Точно на алергия прилича аз имам такова чудо от слънцето,но не и по дланите

# 2
  • Мнения: 686
А ,чувства ли някакво неразположение?Имали температура;болки?

# 3
  • Мнения: 397
Ами за сега не. Температура няма, носа обаче яко е запушен вече от 12 дена  Rolling Eyes и вече никакви капки не помагат  Cry В понеделник ще я водя на алерголог.

# 4
  • Мнения: 47 888
дъщеря ми имаше преди години  обрив само по дланите и ходилата, личната каза че е ходила в трева, пръскана за кърлежи, пи кларитин 2-3 дни и се оправи
дали е възможно някъде да са пръскали вече?

# 5
  • Мнения: 6 164
Лекаря каза алергия, но не уточни. Пила е АБ Цефзил 7 дена - последно завчера сутринта, ако беше от него би трябвало да се появи веднага

Защо?
Някои алергии към АБ се проявяват дни след спирането на антибиотика. Всъщност това важи за доста алергии, не само към АБ, към лекарства и др.

# 6
  • Мнения: 109
Мама Веси, как изглеждаха пъпките на детето ти. Дъщеря ми от известно време има едни пъпки, като ухапано от комар, но не я сърбят, нито болят. Сега, като прочетох поста ти, се сетих, че мога да свържа първите пъпки с напръскването за кърлежи в градската градина. Вече се чудя каква храна да изключвам - завяхват и после пак се появяват - не повече от 7-8 по цялото тяло, но са основно по ръцете и краката...
Нашият доктор каза, че е алергия, давах 2 седмици Перитол и нищо. Не ни прати на кожен лекар, каза, че се раздразва от нещо и това е, да я наблюдавам...

# 7
ние имахме по дланите и пръстите на краката водих я на кожен и ни казаха че е екзема присъщо за този период Изписаха ни ериус и някакъв мехлем поне 20 дни трябва да се пие

Общи условия

Активация на акаунт