Пак ни обгазиха...............

  • 1 336
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
 За пореден път ни обгазяват в Ст.Загора.Ако някой има идея как това да се прекрати?...................
Разхождаш си детето на вън и то диша ли диша" мръсотиите на политическите сделки"Направо ще ни уморят. Mr. Green

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
И в къщи да си стоите, той въздуха е един и същ.
Къде  казаха, че сме обгазени.
А и протести правихме 30 майки се събрахме с децата и промяна няма.

# 2
  • Мнения: 2 386
Боже, сърцето ми се къса. Sad Sad
Кмета преди време ми каза,че знае, но не зависело от него...  #Cussing out

Семейството ми е там...Аз се прибрах за почивните дни с мъжа ми и започнах да кашлям и да се задушавам сутрин...нещо, което НИКОГА не ми се е случвало като малка. Нямам думи...

# 3
  • Мнения: 74
 Мила Tanya p никой, и никъде не е казал ,те дори вече и медиите спряха да го отразяват. Cry

 То се вижда и се усеща във въздуха.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Незнам какво трябва да се направи, за да се предприеме нещо от страна на управата.
Мисля, че и подписки се бяха правили и ефект нямаше.
Кой ли запушва устите на хората newsm78

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
От тука не различавам вече, довечера като се кача на Дъбрава да храним кучетата, ако още има ще се види. Преди три години, при първото обгазяване видимо, щото знам ли може и по - малки да е имало. Бяхме там на обяд и се разтла една мъгла, точно като пушек от огън, само че без мирис. Обгръщаше ни направо.

# 6
  • Мнения: 2 386
Кой ли запушва устите на хората newsm78

Чувството за безнаказаност и безсилие, за съжаление.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
От тука не различавам вече, довечера като се кача на Дъбрава да храним кучетата, ако още има ще се види. Преди три години, при първото обгазяване видимо, щото знам ли може и по - малки да е имало. Бяхме там на обяд и се разтла една мъгла, точно като пушек от огън, само че без мирис. Обгръщаше ни направо.
Аз при първото обгазяване (за което писа ти, преди 3 години), бях със сестра си, племенника и майка ми на Аязмото, но на горе.Като се обърнахме надолу към жабките, всичко беше като една пелена.От там веднага се прибрахме и се бяхме изплашили доста.На село (Пряпорец), няма да ви казвам какви домати имахме #Crazy и не само те.Направо беше ужасно.На някои хора им е казано да си траят и да не отварят уста за случващото се.
Дано да не е толкова тежко положението.Аз не мога да разбера от толкова красив и голям град, защото не се направи един митинг както трябва (т.е. с много хора, а не с няколко човека).Той не, че ако се направи ще има ефект, но поне може някой да се замисли и стресне.

# 8
  • Мнения: 25 449
Той не, че ако се направи ще има ефект, но поне може някой да се замисли и стресне.

НАТО с митинги не можеш да го стреснеш. Нито нашата майцепродавническа паплач.  Sick

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Права е Как' Сийка.
И мислиш ли, че не са правени митинги? Правени са, и то с много хора. Ефекта е нулев.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
 По добре стойте вкъщи!Много съжалявам!

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кой точно ви е обгазил ?

# 12
  • Мнения: 25 449
Официално - ТЕЦ-овете...  Whistling
Неофициално - унищожават се стари, бракувани боеприпаси на НАТО. Или наши, снети от въоръжение. Най-вероятно - и двете.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Официално - ТЕЦ-овете...  Whistling
Неофициално - унищожават се стари, бракувани боеприпаси на НАТО. Или наши, снети от въоръжение. Най-вероятно - и двете.

Със сигурност са ТЕЦ- овете ... до колкото знам обгазяването не е от 2- 3 години

# 14
  • Мнения: 25 449
Със сигурност са ТЕЦ- овете ... до колкото знам обгазяването не е от 2- 3 години

Напротив!
Първото голямо обгазяване беше на 02.06.2004 г. Няколко месеца след като влязохме в НАТО.
Бяхме си вкъщи. Гледката на града, плуващ в сивкавожълтеникавата мъгла, беше доста стряскаща. Слънцето светеше както по време на слънчевото затъмнение.
После се изхитриха. Обгазяванията вече не са така видими, пък и скоро след това вали дъжд.  Wink
Само по селата реват, че пак им е изгоряла реколтата, ама на кого му пука?

Общи условия

Активация на акаунт