Кога започнаха момченцата

  • 1 509
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Мили мами,
кога момченцата ви започнаха
да си дърпат пишките и вие как
реагирахте на това? Насърчавахте
ли ги в усърдието им, или ги спирахте?

# 1
  • Мнения: 2 220
На 11 месеца, когато започнах да го слагам на гърне. Не съм го насърчавала, но и не съм го спирала особено, просто му отмествах ръката, защото не исках да я напикае. И сега си играе с пишлето като го докопа и то доста брутално понякога  Rolling Eyes, ама не се притеснявам от това.

# 2
  • Мнения: 2 401
моя ще ходи вече на у-ще, а още не е започнал  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 359
Изучават си тялото.
Аз имам момиченце, но и тя се попипва и пощипва по джуджката. Понякога ми става смешно, но се въздържам да се разсмея, за да не рискувам да и внуша, че е нещо различно.
Не те съветвам да реагираш, все едно пишлето е "мръсно" или "срамно" нещо. Реагирай така, сякаш си дърпа пръста на крачето, да речем.
Разбира се, там е по-чувствителна зона от една страна, от друга, естествено, ако ръката му е все там - му кажи да го остави малко да си почине и това е.

# 4
  • Мнения: 3 537
От скоро, ама много рядко се случва да я дърпа.Обикновенно като седне на гърнето и си бута пишока на вътре, че да не излезнело извън гърнето Mr. Green

# 5
  • Мнения: 550
Боже,Боже... Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми дърпа я като ластик,чак като го гледам и мен ме боли,ма него явно не.Не му давам много много да  я разтяга,но гледам че обича да се заиграва с нея Simple SmileМисля че от преди близо година започна да проявява интерес към пишката си. newsm78

# 7
  • Мнения: 1 455
Около годинка започна да я дърпа доста често.
В началото му правех забележка,а той зачести.Спрях да му обръщам внимание и с времето вече му стана безинтересно.

# 8
  • Мнения: 2 792
  От когато установи, че я има, т.е. напипа я  Laughing
  Не му се месих.
  По забавно беше откриването на тестистисите, откри ги вече говорещ и ни гонеше из къщи да ни показва топчетата дето има  Crazy
 

# 9
# 10
  • Мнения: 1 896
Откакто си я е намерил - държа се, както ако си пипа която и да е друга част на тялото. Изучава детето, а и тези игри имат предназначение - помагат да се отлепя постепенно препуциумчето на малките момченца (кожичката около главичката). Неслучайно им е приятно да пипат там.

# 11
  • Мнения: 3 423
Не му правя забележки и не му
махам ръката, попипва си се,
докато му сменяме памперса,
даже, като залепим едната лепенка
на памперса, човекът си пъха ръката
от другата страна, като че да не изпусне
кефа. Явно много му е кеф, щото се смее,
докато го прави. Баща му обаче прилелечва,
явно го заболява гледката. Но оставяме така
нещата, все пак това е част от тялото и детето
трябва да знае къде какво му виси, стърчи и т.н.

Кой каза гърне, не е ли много рано на 11 месеца?!

# 12
  • София
  • Мнения: 8 348
никога не е рано, щом може да седи.

Моето диване си е играл винаги с пишката, но сподели че му става голяма и му е приятно чак на 6 години. Е тогава изпаднах в чудене как да реагирам. А от обяснението за полюциите още се съвземам, но като ви чета имате време до тогава.

# 13
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами още не се е случвало. Много е внимателен с нея, не я пипа често и не дава да му я пипат. Мъжка му работа.

# 14
  • Мнения: 7 837
Откакто я откри и продължава да го прави и сега. Хубавото е, че почти си я е забелил сам.

Тестисите си ги откри напоследък и пада голямо чекнене и зяпане  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт