Силиконовите "подметки" на Avon...

  • 1 539
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Поръчах си ги, донесоха ги, ама как се слагат? newsm78От едната страна са гладки, а от другата са грапави. И въобще има ли ефект от тях, някой ползвал ли ги е? Tired

# 1
  • Мнения: 64
Аз в момента ползвам същите за едни високи обувки, които си купих скоро Peace само че моите са на д-р Шол и съм много доволна Joy слагат се с гладката страна към обувката, а с грапавата да са ти към стъпалото и  трябва да попаднат точно на възглавничката на ходилото, защото когато обувките са високи, там пада цялата тежест Naughty повярвай ми аз се родих с тях и ако съм знаела за съществуването им по-рано, щях да си спестя много от болките на ужасно подбитите ми крака след дълго стоене на високи токчета Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 636
Ах, че полезно изобретение. Мерси на авторката, че ме светна за тези възглавнички. Веднага ще си поръчам Hug

# 3
  • Мнения: 248
А можете ли да споделите нещо по-конкретно за тях или да дадете линк? На номера ли са и за всички видове обувки ли стават?

# 4
  • Мнения: 1 028
Ей тука можеш да ги видиш горе-долу какво представляват,нямат номера доколкото знам.

# 5
  • Мнения: 10 982
Майка ми ги ползва и е доволна.

# 6
  • Мнения: 64
нямат номера и можеш да си ги сменяш и носиш с всички обувки Simple Smile моите са на sholl и струват към 8 лв.  Peace имаги в аптеките, където продават техни продукти.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 046
В момента съм с тях, сутринта ми ги донесоха и веднага да ги пробвам - страшни са  Peace
Аз също имам проблем с "подбити крака", не мога да ходя на объвки с тънки подметки и високи токчета, добре, че ми е близо работата, та някак си издържам, ако имам ходене някъде си обувам равни обувки - сега ми е много кеф да се разхождам с "новата ми придобивка", може малко прибързано да се изказвам, но ми изглеждат като гениално изобретение  Peace

Малко трудно си ги наместих на подходящо място в обувките - няколко пъти ги събувах и обувах, придърпвах ги напред-назад

Общи условия

Активация на акаунт