купувате ли на децата си маркови дрехи?

  • 8 111
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Интересно ми е дали го правите и защо го правите или не го правите.  Аз например купувам по-скъпи единствено обувки и якета. Всичко останало българско и тук таме турско.

# 1
  • Мнения: 550
Само българско!

# 2
  • Мнения: 2 567
Може и българско и турско да е и пак да е марково  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Купувам, но не на всяка цена. Не държа всичко да й е марково  Naughty

# 4
  • Мнения: 68
Само маркови купувам.  Peace Турски и китайски марки не купувам, но произведени в Турция и Китай- да, няма начин. А защо купувам маркови дрехи ли - в такива магазини влизам, където дрехите се водят маркови, уж като са по-скъпи би трябвало да са и по-качествени, по-красиви даже. И май е така.

# 5
  • Мнения: 8 999
Единственото нещо, на което държа, когато купувам дрехи, все едно за кого, е да са красиви, удобни и да стоят добре на съответния човек/дете. Установявам, че не винаги марковото и скъпото е по-качественото.

# 6
  • Мнения: 7 723
Голяма част от "марковите" дрехи се шият в България  Wink

# 7
  • Мнения: 239
Удобното е по-добре от марковото

# 8
  • Мнения: 68
Удобното е по-добре от марковото

Едното не изключва другото! Даже по-скъпите дрехи по правило са по-удобни.

# 9
  • Мнения: 2 792
 Купувам дрехи, които ми харесват и смятам, че им отиват.
 Не бих дала луди пари за дадена дреха, само защото е маркова, аз съм практична.

# 10
  • Мнения: 2 807
Да, маркови купувам - качествени и по-красиви са  Grinning

# 11
  • Мнения: 7 723
 А какво точно значи "маркови дрехи"???  newsm78

# 12
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Да, при това търся точно определени марки. Най-често български. Laughing

# 13
  • Мнения: 2 211
Купувам такива, каквито ми харесват и стоят добре на детето. Някои от тях са маркови, а други не.

# 14
  • Мнения: 5 468
Изобщо не гледам марки, като купувам нещо. Ако нещо марково се е промъкнало, така и не съм разбрала. Сестра ми ми е дала доста дрехи от племенницата ми и понеже е в по-добре финансово от мен, нищо чудно да е пробутала нещо марково, но не мога да кажа: "Тя има яке марка еди коя си и дънки еди кои си". Не съм поклонник на марки просто.

Само да кажа, че оня ден купихме от Илиенци едно обувки като гуменки, за 15 лв., на тях пише Chippo и се разлепиха на второто носене #Cussing out. Днес ги носих, щото имат гаранция 1 месец. Онзи ги взе, каза че това не е дефект и щели да ги залепят. Пълни боклуци, пълни!!! От тази марка вече няма да купувам, щото им се видя качеството. А от Илиенци вече, едва ли ще имам желание да купувам нещо.
Купихме й и една сандали оттам, но не ги е носила още... ще видим, колко време ще изкара пък с тях newsm78. Тъжна картинка...

Общи условия

Активация на акаунт