Препоръчайте ми проектант за хол и детска стая

  • 792
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Ползвали ли сте услугите на проектанти за дома Ще покажете ли творенията им и дайте координати ако сте доволни

# 1
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз ще следя темата.  До колкото знам взимат много пари. Някъде над 1000лв.   #Crazy

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз съм ползвала проектант за дома, съпруга ми  Simple Smile Със сигурност ще ти бъде по-лесно обзавеждането и ще си по-доволна от резултата , ако ти помогне някой който разбира от тези неща.

# 3
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
еее,  верно ли взимат 1000 лв   Thinking  Crazy Crazy Crazy Crazy
Аз съм измислила как да си спретна спалнята и хола, но за кухненския бокс , трапезарията и детската просто нямам идея...особено за детската  Tired
Така че с интерес ще следя темата  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
Бях говорила с един проектант , цената беше 10-20 ЕUR на кв.м.  в  София  Stop

# 5
  • Мнения: 4 414
цената зависи от много неща - само проект ли искаш или и изпълнение, проектантът ще супервизира ли или не, материалите той ли ще ти ги намира....такива разни неща...големите фирми вземат повече пари, младите дизайнери са по-склонни да преговарят
за офиса наехме двама много симпатични интериорни дизайнери, които наистина взеха 1000 лева само за проекта+още за изпълнението, но бяха двама...и ние не се занимавахме с нищо.

# 6
  • Мнения: 6 039
Бях говорила с един проектант , цената беше 10-20 ЕUR на кв.м.  в  София  Stop

такива са цените за изготвяне на проект и надзор по излълнението, както подбора на материали и мебели, аксесоари и т.н.

# 7
  • Мнения: 48
мога да ти помогна за кухнята,дай размери

Общи условия

Активация на акаунт