Случвало ли ви се е да си го искате обратно?

  • 5 115
  • 70
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 140
И какво правите в този случай, за да запушите устата на гадното гласче във вас?
Защото много добре ми е ясно, че това НЕ е добра идея, че той си е женкар и такъв ще си остане, че никога няма да мога да му имам доверие, че всичко между нас беше приключило много преди да се появи ТЯ, както и да не забравяме - ТЯ съществува и си е влязла във владение.
Така че - знам, че не ми трябва да се връщаме назад, обаче ми е мъчно и ми се ще.
Как да се разсея и да не мисля за това? Пиене не става, защото като си пийна, положението става още по-страшно и ставам една такава смела жена, дето ей сега ще си го върне мъжа  bash
Забавления с детето също не върви, защото и то милото си иска таткото.
Да седна да си пиша списъци защо не трябва да си го връщам?
Да говоря с приятелка, която е на моя страна?
Идеи?????????
Моля!

# 1
  • Мнения: 9 990
И аз искам идеи, моля..... Rolling Eyes за същото.

# 2
  • Мнения: 1 809
Съжалявам,че не мога да ви дам идеи,момичета... Rolling EyesАз бившия органически не го понасям и за нищо на света не искам нито да го чувам ,нито да го вижам Sick

# 3
  • София
  • Мнения: 310
Труден въпрос.....
ЗНАМ че не ставаме за семейство, просто двамата не си пасваме най-общо казано. От 5 месеца сме разделени, първото ни дело е др. седмица, но..... почти всяка нощ сънувам разни сънища. Сънища, в които мечтите ми за перфектното семейство се сбъдват и то точно с него (вече бившия).
Незнам как да спра тези проклети сънища, защото ме объркват.

Може би рецептата за забрава на бившия мъж е намирането на нов такъв, но мен този вариант не ме устройва. Мисля да си остана сама поне в близките няколко години. Плашещо е, но ми харесва да съм сама с детето, без мъж  Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
Случвало ми се е да ми мине тази идея:

Примерно с него се разбираме чудесно за ходене по магазини. Ако живеехме в Мола с 30-40 хил. месечно и само да обикаляме по магазини и харчим + по ресторанти - щяхме да сме идеалната двойка...  Flutter

Когато се гушкат с детето и им личи колко се обичат и аз се замислям "Ами ако..."  Thinking

После той си отваря устата и...  Sick Sick Sick Sick

По Коледа бяхме 3 дни заедно и накрая му казах, че се радвам за прекараното време, защото още веднъж съм се убедила, че раздялата ни е правилна... Той ме погледна ето така  Shocked Явно за него всичко е било цветя и рози...


 

# 5
  • София
  • Мнения: 17 140
И аз си мисля, че ако се посъберем за малко, ще се осъзная ...
Обаче се чудя как да стане това без да ошашкаме детето, а и без да наранявам него, защото ако някой ден му кажа, че го искам обратно, ще е защото наистина го искам обратно.
Абе ... ще мине .. надявам се времето да помогне!

# 6
  • София
  • Мнения: 310

Абе ... ще мине .. надявам се времето да помогне!

Май всички на това се надяваме. Въпросът е колко точно трябва да мине.....

Трудно е човек да осъзнае, че всичко за което е мечтал и се е опитвал да гради в един момент е рухнало.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 140
[Трудно е човек да осъзнае, че всичко за което е мечтал и се е опитвал да гради в един момент е рухнало.

Точно това е ...

# 8
  • София
  • Мнения: 8 348
Точно бившия хич не го искам обратно. Даже се паникьосвам от мисълта, че може да се наложи да се вижда сдетето.
Но ми се е искало да си върна бивши гаджета и си е гадно и тежко.

Не съм писала списъци, но си запълвах максимално времето с надеждата, че с времето ще отмине. Ами отминава, но си иска търпение и заглавичкване.

обаче не се забравя онова свиване в сомаха, като се сетиш за загубените емоции и прегръдки, и колко хубаво е било преди, а вече го няма.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 493
Съжалявам,че не мога да ви дам идеи,момичета... Rolling EyesАз бившия органически не го понасям и за нищо на света не искам нито да го чувам ,нито да го вижам Sick
Sick Sick Sick
че даже ми е гадно като говори с детето по телефона

# 10
  • Мнения: 1 731
И аз искам идеи, моля..... Rolling Eyes за същото.

Ми и аз в кюпа, въпреки, че е невъзможно  Tired

Пенелопа, как сте с дечицата?
Не пишеш, не споделяш, то не си е длъжна де...
Дано не се затвориш в себе си само!
Да изживяваш нещата сама хич не е добра идея  Rolling Eyes

Ей, мацки, на тези които мразите бившите - завиждам ви, да знаете!
Все си мисля, че ако таткото на Вяра беше голямо говедо, да съм го прежалила отдавна...
Че и песни да съм пяла  Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 8 348
ами номера е да не си мислиш колко ти липсва и какво щеше да е ако......
до нищо хубаво не водят тези разсъждения и мечти и съжаления
гледаш напред и никога назад или встрани
него вече го няма и край, съжаленията депресират теб, а не него

# 12
  • Мнения: X
Случвало се е да  се замисля, дали да му дам още един шанс.Не заради мен,а заради детето.Но след няколко дни ми е минавал мерака.Особено след скандал(той е много агресивен и избухлив),съм си казвала:Ох ,добре,че се оттървах от тебе! ooooh!

# 13
  • Мнения: X
да - докато още му вярвах
като разбрах че само лъже ми се повръща от него
а твоя доколкото знам лъже....

ох сега прочетох и края - е не ти ли се повръща от него като знаеш какъв е, не ти ли е гнусничко ... баси .. не ти ли е пошло всичко.... не се ли чудиш как си се забъркала в такава гадна история.. незнам.... аз поне съм така, но може би просто си прясна прясна

# 14
  • София
  • Мнения: 6 477
В началото много ревях и все се надявах тайничко на някакво чудо да го върне в къщи. Ама в един момент си казах, чакай ако се върне означава, че всичките неща, които съм премълчавала отново ще се случват. Отново финансовите недоразумения, които удрят в моя джоб, отдаването на хобита и работа в събота и неделя до късна доба, а аз сама с детето....или другия вариант - ходене заедно някъде. Той - до 11 вечерта наквасен като прасе, пее и върши простотии, а аз - опитвам се да приспивам дребната на втория етаж! А не Naughty Naughty С такива мисли си махах носталгията за прекарването на празници сама.
А в делниците - никак не искам и да си помислям да се връща.
Сега установих, че се напрягам в трите дни на седмицата, в които идва да вижда малката (само 3 месеца издържах да идва всеки ден след като се беше изнесъл, помолих го да е поне през ден, а малко по-късно - не повече от 3 пъти в седмица..иначе ми идва в повече)

Общи условия

Активация на акаунт