Хайде с мен на латино танци! (София)

  • 1 527
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 971
Идва лято, а аз съвсем нямам настроение и тонус. Наред с леката диета и спорта, мисля за настроение да тръгна и на танци. Най-вероятно да е събота и неделя, защото през седмицата свършвам работа доста по-късно.

Та, мисълта ми е - има ли някой желаещ и абсолютен новак да тръгнем заедно и да си даваме кураж и да се контролираме взаимно, че ако тръгна сама съм много несериозна, но като обещая няма измъкване  Laughing

Ще ми се да е някой по-известен клуб, примерно на Алфредо Торес и т.н. За място нямам претенции, стига да не е в много отдалечен квартал. Живея в Слатина.

Дайте за заформим някаква организация и да почваме летните фиести  Wink

# 1
  • Мнения: 4
Аз съм с две ръце ЗА! Проблемът е, че мога само през деня, иначе и аз нямам претенции за клуба.

# 2
  • София
  • Мнения: 971
През деня няма проблем за мен, стига да е през уикенда!

# 3
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
В читалището на Слатина има групи по латино-танци!!!! Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 971
предпочитам в центъра, в съчетание със социални дейности преди и след  Laughing

# 5
  • Мнения: 685
Аз също съм много "ЗА" особенно за събота и неделя!
Защото и аз съм на работа до късно  Sad
Живея в кв. Левски В  Wink

Ето тези клубове прегледах аз :
http://pambos.info/timetable.html
http://www.torresdance.com/bg/?page_id=14
http://alfredostyle.com/e107/page.php?5

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 13:26 от Belinea

# 6
  • София
  • Мнения: 971
Ще ми се Алфредо, обаче в събота и неделя няма начинаещи.
    

При Раул Торес - има начинаещи L.A. style в събота от 19.00, модерен балет неделя от 18.00

При Памбос има начинаещи в събота Lady Style, обаче са започнали преди 2 месеца и май вече не са начинаещи.

Има и още по-малки школи, но аз също бих предпочела по-голяма и утвърдена.

В клуб Vamos не е лошо, ходила съм веднъж (за да разбера че трябва да почна от самото начало)
Ето инфо оттам
От 28 май 2007г. /понеделник/ се открива нова група по Salsa- LA за начинаещи в клуб "Vamos!". Тренировките са всеки понеделник и петък от 19.30 до 20.30 часа.
Заповядайте да танцуваме и да се забавляваме заедно!
 Мястото: ул. Аксаков №31- клуб "Салса плюс" /на гърба на дискотека "Ялта", в близост до Ректората/

ЗАПОВЯДАЙТЕ ОТ 13.01.2007г. /СЪБОТА/ НА ОРГАНИЗИРАНИТЕ ОТ КЛУБ "VAMOS!" УЪРКШОПИ ПО LADIES' STYLING С МОНИКА, КАКТО СЛЕДВА: ВСЯКА СЪБОТА ОТ 17.00 ДО 18.00 Ч.- НАЧИНАЕЩИ;


# 7
  • Мнения: 685
А за какви парички говорим?

# 8
  • София
  • Мнения: 971
Мисля, че повечето са по 3 лв. на посещение

# 9
  • Мнения: 1 120
цените са по 4лв.при Алфредо е 5лв
вие се сетихте кога да почнете.скоро ще излезнат ваканция.повечете в средата на юли приключват.
за lady's style,въпреки,че са почнали от 2 седмици,може да се включите.в началото,движенията са елементарни и се залага на повторението и ''чуването'' на музиката.така че опитайте.Моника найстина е добре на lady's
по-добре не се хвърляйте в големи школи.не знаете какво е да танцувате над 60 човека в една зала.а в началото винаги е така
успех  Peace

# 10
  • Мнения: 112
цените са по 4лв.при Алфредо е 5лв
вие се сетихте кога да почнете.скоро ще излезнат ваканция.повечете в средата на юли приключват.
за lady's style,въпреки,че са почнали от 2 седмици,може да се включите.в началото,движенията са елементарни и се залага на повторението и ''чуването'' на музиката.така че опитайте.Моника найстина е добре на lady's
по-добре не се хвърляйте в големи школи.не знаете какво е да танцувате над 60 човека в една зала.а в началото винаги е така
успех  Peace

за последното съм съгласна - става доста за"душено" при толкова много хора #Crazy
но не съм съгласна да не се търсят големи школи - само там преподавателите се развиват и можеш да си в крак с най-новите стъпки, фигури, музика
а ако ти стане хоби и се занимаваш редовно, това е много важно, отколкото да тъпчеш на едно място с едни и същи движения и стъпки:-)

за всички с подобни намерения - начинанието ви е наистина страхотно. Според мен това е най-приятния начин да се подържа форма Wink
лично аз съм се занимавала с латино танци 3 години и мога да кажа, че искрено съм се забавлявала, освен това стегнах дупето и крачетата Sunglasses
наистина е страхотно хоби!

# 11
  • Мнения: 198
Zdraveite!
Az hodq vuv na salsa fitnes centur Mladost, instruktorite sa mom4e i momi4e i sa mnogo gotini, pose6tenieto e misdlq 4.50, no ne e pretupkano kato pri Pambos i na vseki obru6tat vnimanie Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 080
Zdraveite!
Az hodq vuv na salsa fitnes centur Mladost, instruktorite sa mom4e i momi4e i sa mnogo gotini, pose6tenieto e misdlq 4.50, no ne e pretupkano kato pri Pambos i na vseki obru6tat vnimanie Simple Smile

Ей цъфке би ли дала повече инфо за салсата в Младост, че ме заинтригува..... Peace Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт