Прави ли се тест за алергия за епидурална упойка?

  • 7 611
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Здравейте всички, много бих искала да ми отговорите на въпроса дали се прави тест за алергия за епидурална упойка.В последните години започнах да проявам алергии към насекоми и козметика и затова съм малко притеснена.Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 807
С първото раждане се наложи спешен форцепс, но не са ми правили тест за алергия, просто ме попитаха дали някога съм проявявала алергични реакции към това, или онова.

Предупреди лекарите на всяка цена!

# 2
  • Мнения: 103
Да ти кажа алергиите не са шега работа, много е хубаво ако си направиш тест още повече и щом имаш такива. Аз съм си правила и съм определено ЗА ! Както ми обясни анестезиолога организма на човек се променя особено през бремеността, така че може тестуването да ти покаже различно от това което очакваш. Така се случи при мен! Пожелавам ти успех!  bouquet 

# 3
  • Мнения: 1 531
питай лекарите и конкретно анестезиолога  Peace

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
На мен не са ми правили тест,защото не съм алергична,но ти си направи обезателно.

# 5
  • Мнения: 6 164
Аз си поисках, не са ме карали, в 8-ми месец ходих във Военна б-ца да ми направят. Защото имам алергия към аналгин, а се оказа и към Лидол.

# 6
  • Мнения: 2 401
Никъде не правят, а трябва. На мен ми се  разказа играта при неотдавнашното ми раждане, защото не ми бе направен такъв. Непременно си направи!

# 7
  • Мнения: 941
когато родих миналата година месец май при моя гинеколог във Втора градска,не ми правиха тест.Моя приятелка роди при него декември и на нея й правиха анестезиологична консултация.Плати си,но поне беше спокойна

# 8
  • Варна
  • Мнения: 773
в началото на деветия месец отидох и с направих.смятам че е от голямо значение а и на мен ми беше по спокойно.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Като си избрах упойка в предродилна/планирано секцио/ и веднага ми направиха тест за поносимост към упойката PeaceЗависи къде ще раждаш!

# 10
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
 newsm78 Ама това не е ли задължителна процедура.....Вечерта преди моята операция ме драснаха на 3-4 места,за да видят за проява на алергична реакция.

# 11
  • Мнения: 11 003
Сутринта преди операцията ме драснаха на 3 места по ръката.

# 12
  • Мнения: 5 393
На мен ми правиха тест за алергии,да.Бях планово секцио.Около седмица преди операцията ми го направиха.

# 13
  • Мнения: 4 784
Не съм правила и Слава Богу нямаше никакви вредни последствия.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Правих си ДА, защото съм алергична към антибиотици и лекарства, не е задалвително попринцип, но е доре да си го направиш за да си спокойна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт