Хотел "Мимоза" - Златни пясъци?

  • 1 025
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Някой почивал ли е там? Ето и сайта:
http://www.retur.eu/bg/hotel.php?hotel=105&gclid=CPDP27Ps9IsCFSMGEAodnkHSUQ

# 1
  • Мнения: 514
Аз също се интересувам от този хотел!Никой ли не е почивал там newsm78

# 2
  • Мнения: 337
Aз не съм почивала в него ,но за това лято имам резервция там .Хотелчето изглежда много приятно надявам се и в действителност да е така

# 3
  • Мнения: 11 747
Аз не съм почивала там,но преди седмица минах покрай него - разхождахме се.
Това,което е на снимкте отвън поне,отговаря на истината и разстоянието до плажа си е толкова,на центъра е наистина.В близост има много,много заведения,магазини и т.н.Мястото е оживено,ако очаквате там да е спокойно не е,друго незнам! Thinking

# 4
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Аз съм спала в този хотел когато беше чисто нов. Принципно ми хареса, макар че примерно мивката в банята протече отстрани, което за нов хотел ми се струваше абсолютно недопустимо и си казах, че явно е строен набързо и не особено качествено. Така че не знам за 3 години до какво са го докарали. Инак беше симпатично и храната не беше зле, тогава де... Сигурно ще се включи някой с по-пресни впечатления!

# 5
  • Varna
  • Мнения: 503
  Мимоза е добро предложение, Прави ми впечатление че 4  **** хотели много добре се продават. И почти за юли август трудно се намрат места дори отсега.   Работя на златните в хотел и мога да ви помогна с някаква информация.

# 6
  • Варна морето
  • Мнения: 103
priatelkata mi raboti tam,ako te interesuva ne6to ,pi6i na li4ni  bouquet  bouquet lalalala smile3508 newsm08 newsm10 tantrum

# 7
  • Мнения: 5 475
 Rolling Eyes Извинявам се за намесата в темата,а някой да има отзиви за хотел "Хавана" на Златните? newsm78

Предварително благодаря. Hug

В "Мимоза"през юли ще почива моя близка,после ще напиша дали е доволна. Wink

# 8
  • Мнения: 514
Благодаря на всички за информацията Hug,но за съжеление се обадих и няма места за времето ,когато е нашата почивка CryНо щом казвате,че е шумно,не знам дали е подходящо за моето детенце,че още е малък newsm78

# 9
  • Мнения: 179
Миналото лято там почивахме.Много съм доволна. Peace

# 10
  • Мнения: 3 211
Благодаря на всички за информацията Hug,но за съжеление се обадих и няма места за времето ,когато е нашата почивка CryНо щом казвате,че е шумно,не знам дали е подходящо за моето детенце,че още е малък newsm78
определено Златните не е място за почивка с бебета или малко деца

# 11
Има ли анимация на български в хотела

Общи условия

Активация на акаунт