Др.Учикова от ВМИ (АГ)- моля ви за всякаква информация за нея

  • 7 567
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте,
предстои ми раждане чрез секцио и по всяка вероятност ще е при тази дама, но ми се иска първо да събера малко повече инфо - всякакви мнения и впечатления ще са от полза. Ще съм благодарна и ако ме ориентирате за хонорари - за нея или други лекари, извършващи секцио във ВМИ, благодатя ви предварително!

# 1
  • Мнения: 690
Ако си по предписание със секцио и ще раждаш във ВМИ, защо трябва да плащаш хонорари?  newsm78

# 2
Мисля,че във ВМИ има и по-добри варианти.Не бързай.

# 3
  • Мнения: 690
Днес бях на преглед във ВМИ - останах с много добри впечатления от д-р Учикова - много мила дама, любезна, отговаря ти на всички въпроси  Peace

# 4
  • Мнения: 107
не искам да те разочаровам,но мисля,че там има доста по-подходящи специалисти,които до ти направят секциото,мисля,че оперативната дейност не е най-силната й страна,иначе действително може би е мила и внимателна...

# 5
Раждала съм при ДР. Учикова с Цезарово сечение по спешност и съм с прекрасни впечатления от тази жена. Тя е млад, но много добър специалист и оператор. Работи в отделение по оперативна гинекологи

# 6
Раждала съм при ДР. Учикова с Цезарово сечение по спешност и съм с прекрасни впечатления от тази жена. Тя е млад, но много добър специалист и оператор.Работи в отделение по оперативна гинекологи

# 7
  • Мнения: 107
това,че работи в сектор "оперативна гинекология" не означава нищо,през определено време лекарите работят в различни отделения,т.е. въртят се във всички отделения в клиниката...иначе в оперативната програма са включени всички лекари

# 8
Моля ви за информация за Д-р Ижанчежа - ВМИ, Пловдив

# 9
Molya vi za vsjakakva informacia za Dr. Ivancheva, kade raboti, kakav honorar ima.
Blagodarja vi mami.

# 10
Сърдечно благодаря на Д-р Иванчева и Д-р Учикова за професионализма, грижите и вниманието по време на престоя ми в клиниката към ВМИ.

Общи условия

Активация на акаунт