кога захранихте с месни пюрета

  • 1 796
  • 31
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Кога захранихте с месо и какво пюре предпочетохте- като марка?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 368
С месо захраних на 7 месеца.Захраних със заек,приготвих му го у дома.Пилешкото също му го правя аз.Единствено съм купувала пуешко на Bebivita.

# 2
  • Мнения: 256
С месо захраних на 6 навършени месеца с пилешко и телешко купените не ги яде когато децката кухня почива му приготвям в къщи Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 610
На 7 1/2 с пуешко на Ганчев

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
На 10 месеца Peace

# 5
  • Мнения: 743
На 8 и половина с пуешко на Гербер,техните пюрета са и любими!
Правих домашно с домашен заек ,но ми го отказа Confused

# 6
  • Мнения: 393
Около 8 мес. с домашно приготвено пилешко с картофки и моркови  chef От купешките съм даваа на Нестле пуешкото, но около 11 мес. Hug

# 7
  • Мнения: 950
На 7 месеца с пилешко месо и домашно приготвено пюре.

# 8
  • Мнения: 119
Около 7 месец с пуйка с тиква на Хип

# 9
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Към края на 7 месец започнах с пуйка, после дадох пиле, заек. На скоро дадох агнешко и телешко.
Останалите меса съм ги отложила за след годинка - свинско, говеждо, патешко.

# 10
  • Мнения: 59
На 8 навършени месеца - пилешко на Gerber, после пуешко на Nestle, ще продължа със заешко. Пилешкото вече аз му го приготвям.

# 11
  • Мнения: 1 194
На 8 месеца и десет дни, "марка " домашно приготвено, с ...агнешко(беше на Великден) Sunglasses

# 12
Имам въпрос. Ние сме в началото на захранването и сме на 7 и половина. След колко време се въвежда местното пюре? Защото досега сме били на оризова каша, пюре круша и пюре тиква и малко банан.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 368
Първо трябва да захраниш с повече от зеленчуците и след това месото.Според мен можеш да го въведеш след около месец,за да можеш спокойно да си напреднала със зел.пюрета през това време.

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Захраних на 5 1/2 м. с заешко пюре на Ганчев.

Общи условия

Активация на акаунт